در سی و یکمین جشنواره ملی امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه در سال ۱۳۹۸ شرکت کویرتایر به عنوان واحد نمونه ملی انتخاب و از سوی حجت الاسلام روحانی رئیس جمهور لوح تقدیر دریافت کرد. این انتخاب بر اساس ارزیابی ۲۸ شاخص توسط تیم ارزیابی صورت گرفته است . در تقدیر نامه ریاست محترم جمهور آمده است :

image-20201124101024-1.jpeg

جناب آقای سید محمد حسین زینلی

مدیر محترم واحد نمونه ملی کویرتایر استان خراسان جنوبی

باسلام واحترام

رشدوتکامل بشردرتمامی ابعاد زندگی و ارتقاء ملت ها و شکوفایی تمدن ها،مرهون کار و عمل سرمایه های انسانی است. خلاقیت وکار، متمایزترین وجه ازوجوه انسانی است و انسانهای بافضیلت، خودباور، خلاق، مبتکر، نوآور، توانا و شایسته، عامل اساسی تحول و تکامل، ارتقاءدهنده توانمندی جوامع و تقویت کننده آهنگ و قابلیت توسعه اند.

به پاس تلاش مجدانه جنابعالی برای بهره گیری از خلاقیت و توانمندی‌ها واحساس مسئولیت در برابر جامعه، کمک به بهبود فرآیندهای کاری، تولیدمحصولات با کیفیت و افزایش بهره وری، مشارکت موثر درحیات اقتصادی واجتماعی، سهیم شدن درترسیم آینده‌ای بهتر برای جامعه ایرانی و روحیه کسب رزق حلال، بویژه درسالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی)مزین به سال «جهش تولید» گردیده، لوح تقدیر«سی ویکمین جشنواره ملی امتنان از کارگران ، گروه های کار و واحدهای نمونه در سال ۱۳۹۸» به شما تقدیم می شود.

امیداست بیش از پیش دانش، تجربه وکوشش برای ارتقای سطح کیفی کار و بنگاه تولیدی و استفاده موثر از فرصت جهاد ملی در راه افزایش تولید ثروت و قدرت ایران اسلامی سربلند و موفق باشید.

حسن روحانی

رئیس جمهور

کد خبر 567442

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار