رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان‌های شهریار، رباط کریم، اسلامشهر، قدس و بهارستان از کشف و ضبط ۲.۵ تن چوب قاچاق در محور مواصلاتی شهریار-بهارستان خبر داد.

قاچاق چوب

 به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، حسن مسعودی اظهار کرد: این چوب‌های قاچاق که از گونه توسکا بوده توسط عوامل یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان شهریار و همکاری اداره آگاهی نیروی انتظامی شهرستان بهارستان و طی عملیات گشت و بازرسی در محور مواصلاتی شهریار-بهارستان کشف و ضبط شده است.

وی افزود: در این راستا خودروی حامل چوب‌های قاچاق توقیف و پرونده‌ای تشکیل و حاملان این چوب‌ها به مراجع قضایی معرفی شدند.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان‌های شهریار، رباط کریم، اسلامشهر، قدس و بهارستان در ادامه عنوان کرد: با توجه به اینکه شهرستان‌های جنوب غربی استان تهران به عنوان محورهای مواصلاتی با دیگر استان‌ها از اهمیت خاصی برخوردار هستند بنا بر تعامل ایجاد شده با نیروی انتظامی اکیپ‌های گشت و مراقبت فعال بوده و رصد و پایش شبانه روزی این محورها توسط نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان شهریار و پلیس شرایط ناامنی را برای قاچاقچیان چوب فراهم کرده است.

مسعودی از عموم مردم درخواست کرد: در صورت مشاهده هر گونه تخریب و تصرف در عرصه‌های ملی و همچنین قاچاق چوب مراتب را فوراً از طریق سامانه ۱۵۰۴ به یگان حفاظت منابع طبیعی اطلاع دهند.

کد خبر 560234

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار