به ادعای میرر باشگاه یوونتوس حاضر است برای امضای قرارداد با مهاجم فرانسوی پاری سن ژرمن ۳۹۷میلیون یورو بپردازد و ستاره پرتغالی را هم به این تیم بفرستد.

امباپه

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از  ایسنا یوونتوس برنامه دارد تا یک شوک به نقل و انتقالات وارد کند. روزنامه دیلی میرر مدعی شد بانوی پیر حاضر است ۳۹۷ میلیون یورو  برای امضای قرارداد با کیلیان امباپه پیشنهاد دهد. در این جا به جایی کریستیانو رونالدو هم به پاری‌سن ژرمن می پیوندد.  

در ایتالیا هم توتو اسپورت اعلام کرد یوونتوس به دنبال امضای این قرارداد است و می خواهد رکورد گرانترین جا به جایی را به نام خود ثبت کند. اکنون نیمار با ۲۲۲ میلیون یورو این رکورد را به خود اختصاص داده است. امباپه تا ژوئن ۲۰۲۱ با پاری‌سن ژرمن قرارداد دارد اما به احتمال فراوان در تابستان آینده سرنوشت این بازیکن مشخص شود.

میرر نام رونالدو را به عنوان یک بخش از توافق یاد کرد که در این صورت یوونتوس موفق به امضای قرارداد با امباپه می شود. کریستیانو پیش از این با PSG در ارتباط بوده است و روزنامه انگلیسی مدعی شد که خورخه مندس (مدیر برنامه رونالدو) مذاکراتش را با باشگاه فرانسوی همچنان حفظ کرده است.

کد خبر 557716

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار