کتاب جدیدی با تمرکز بر زندگینامه‌ جو بایدن تا آخر ماه اکتبر تنها چند روز پیش از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا راهی کتابفروشی‌ها می‌شود.

کتاب

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، آسوشیتدپرس نوشته است، کتاب «جو بایدن: رویاپرداز آمریکایی» که توسط اوان اوسناس از نویسندگان نیویورکر نوشته شده در ماه اکتبر راهی بازار می‌شود. در این‌کتاب زندگی جو بایدن هم از زاویه شعلی و حرفه‌ای و هم از دیدگاه شخصی در طول ۵۰ سال کار سیاسی مورد بررسی قرار گرفته است.

الکسیس کرشباوم ناشر بریتانیایی نیز امتیاز انتشار این کتاب را به دست آورده تا هم‌زمان درآمریکا آن را در بریتانیا و کشورهای مشترک‌المنافع منتشر کند.

اوسناس نویسنده کتاب در اطلاعیه‌ای گفت: ۶ سال پیش نیویورکر به من این شانس را داد تا نوشتن کتابی درباره بایدن را شروع کنم. از آن زمان من مجذوب زندگی فوق‌العاده وی شده‌ام. پس از دیدار او در خانه‌اش در ماه جولای (تیر) برای جمع‌آوری آخرین بخش نوشته‌هایم، تصمیم گرفتم تا همه آنها را در کنار نگاه خودم نسبت به بایدن، در این کتاب گرد آورم و فکر می‌کنم در این لحظه از زندگی آمریکا، به روایتی طولانی‌تر از چنین شخصیتی نیاز داریم.

این‌نویسنده با جدیدترین کتابش با عنوان «عصر جاه طلبی: تعقیب ثروت، حقیقت و ایمان در چین جدید» موفق به کسب جایزه کتاب ملی شده است.

«جو بایدن: رویاپرداز آمریکایی» قرار است ۲۷ اکتبر (۶ آبان) به بازار کتاب بیاید. این در حالی است که تاریخ رسمیِ رأی‌گیری برای انتخابات ریاست‌جمهوری امسال آمریکا سه‌شنبه، ۳ نوامبر ۲۰۲۰ (۱۳ آبان ۹۹) تعیین شده است.

این کتاب در ۱۹۲ صفحه نوشته شده و توسط بلومزبری منتشر می‌شود. همچنین بناست همزمان با نسخه مکتوب، نسخه الکترونیکی آن هم به بازار بیاید.

کد خبر 557261

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار