مگسی که در حین مناظره انتخاباتی روی سر مایک پنس، معاون رئیس‌جمهوری آمریکا نشست، کمکی ۳۵۰ هزار دلاری به کارزار جو بایدن، رقیب‌ انتخاباتی ترامپ به بار آورد.

fly

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از سی‌ان‌ان در جریان مناظره انتخاباتی تلویزیونی مایک پنس، معاون رئیس‌جمهور آمریکا و سناتور کاملا هریس، نامزد این مقام از طرف حزب دموکرات برای همراهی با جو بایدن، مگسی برای بیش از دو دقیقه روی موهای سفید پنس نشست.

ستاد انتخابی بایدن هم از فرصت استفاده کرد و دقایقی پس از پایان یافتن این مناظره عکس جو بایدن را توئیت کرد که مگس‌کشی در دست داشت و در زیر عکس آمده بود: «۵ دلار صرف کمک به مگس ستاد ما کنید.»

دو ساعت بعد وب‌سایت انتخاباتی بایدن شروع به فروش مگس‌کش‌هایی ۱۰ دلاری کرد که روی آنها نوشته شد: «حقیقت در برابر مگس‌ها».

و چند ساعتی نگذشته بود که سخنگوی کارزار بایدن اعلام کرد که حدود ۳۵۰۰۰ تا از این مگس‌کش‌ها فروش رفته است.

زاک مک‌نامارا، یکی از اعضای ستاد انتخاباتی بایدن در این باره گفت: «ما دیدیم این لحظه مناظره روی اینترنت فراگیر شده، بنابراین تیم دیجیتال ما این ایده را درباره مگس پیاده کردند.»

به گفته مک‌نامارا هدف از این طرح این بود که نشان دهد: «جو بایدن و کاملا هریس همیشه حقیقت را در برابر دروغ و علم را در برابر خیالات انتخاب می‌کنند.»

کد خبر 555956

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار