دختر و پسر عاشق پس از اینکه از شهرستان به تهران آمدند، در طبقه ششم هتلی معروف در تهران دست به خودکشی زدند. آنها با شلیک گلوله به زندگی خود پایان دادند و پیش از مرگ با دست‌نوشته‌ای راز این اقدام تلخ خود را فاش کردند. 

شليك اسلحه

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از شهروند، عصر دیروز سه‌شنبه ۴ شهریور به ماموران کلانتری خبر مرگی مشکوک در هتلی در تهران رسید. بلافاصله ماموران پلیس موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و با حضور در این هتل لوکس به تحقیق در این باره پرداختند. 

ماموران در ابتدا با اجساد دختر و پسری جوان روبه‌رو شدند که با شلیک گلوله به سرشان جان باخته بودند. هنوز مشخص نبود که چه حادثه‌ای رخ داده تا اینکه در همان اتاق دست‌نوشته‌ای پیدا شد که نشان می‌داد این دختر و پسر خودشان به استقبال مرگ رفته‌اند. آنها در این دست‌نوشته از عشق زیاد به یکدیگر گفته بودند و اینکه به خاطر این عشق دست به چنین اقدامی زده‌اند. 

در تحقیقات تیم جنایی مشخص شد که دختر ٢٩ ساله یک روز قبل یعنی روز دوشنبه از شهرستان به تهران آمده و این اتاق را اجاره کرده بود. بعد از آن روز حادثه پسر ٢٦ ساله به صورت پنهانی وارد اتاق شده و ابتدا با شلیک گلوله به دختر جوان او را کشته و بعد هم خودش را تسلیم مرگ کرده است. در ادامه اجساد زن و مرد جوان به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات برای کشف ابعاد پنهان این حادثه ادامه دارد.
 

کد خبر 543719

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار