پدر یک دختر ۱۸ساله که با خوردن قرص برنج به زندگی خود پایان داد، مخالفت خود با ازدواج دخترش را به عنوان علت خودکشی او رد کرد.

جسد مرگ

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از شهروند، طاهر نوذری پدر دنیا نوذری دختر ۱۸ ساله مریوانی که با قرص برنج به زندگی خود پایان داد، با تکذیب خودکشی دخترش به علت مخالفت با ازدواج او گفت: به دخترم ‏گفتم دنیاجان، هر زمان لب‌تر کنی برایت به خواستگاری می‌روم. چرا باید همیشه پسران به ‏خواستگاری بیایند. حاضر بودم برای دخترم به خواستگاری بروم. من وقتی می‌خواهم لباس یا کفشی ‏بخرم ده‌ها بازارچه را زیر پا می‌گذارم تا جنس مرغوبی بخرم و برای انتخاب همسر قطعا برای ‏دخترم کم نمی‌گذاشتم‎.

پدر این دختر مریوانی در ادامه گفت: بین من و دنیا هیچ اختلافی وجود نداشت و اگر یک سال پیش ‏بود شاید از دستم دلخور می‌شد. دنیا مثل اسمش دنیای من بود. یک روز پیش از مرگش برایم دو تا ‏پیراهن آنلاین خریده بود.  هیچ مشکل اساسی با هم نداشتیم تا اینکه یک روز دنیا گفت دیگر ‏قصد ازدواج ندارد و می‌خواهد درسش را ادامه بدهد‎.

پدر دنیا درباره استرس‌های ناشی از آزمونی شبیه کنکور دخترش گفت: «دنیا در آزمون ‏شبه‌کنکور نتیجه‌ای کسب نکرده بود و برای کنکور استرس زیادی داشت. من در طول ‏زندگی‌ام هر کسی به کمک نیاز داشته دریغ نکرده‌ام و سعی کردم فرد خیری باشم و ‏مانع طلاق بسیاری از زوج‌ها شده‌ام.

این حرف‌هایی که برخی درباره دخترم می‌زنند شایعه است. ‏من برای ازدواج دخترم مخالفتی نداشتم و متاسفانه دنیا با قرص برنج به زندگی خود پایان داد و این ‏شایعات درباره ازدواج دخترم را تکذیب می‌کنم. همیشه به دنیا می‌گفتم اگر برای ازدواج ‏کسی را مدنظر دارد به من بگوید مشکل را حل می‌کنم حتی اگر آن فرد از لحاظ مالی توانمند ‏نباشد کمکش می‌کنم. در خانواده ما ازدواج‌های موفق بسیاری رقم خورده چون در راه ازدواج ‏سهل‌گیر هستیم.»

طاهر نوذری پدر دنیا اظهار کرد: این شایعاتی که در فضای مجازی پخش شده مبنی بر اینکه من ‏به خواستگار دنیا دختر نداده‌ام درست نیست. این فرد چه کسی بود که نه پیام داده نه خواستگاری ‏رسمی کرده و حالا می‌گویند علت مرگ دنیا مخالفت من با ازدواج  آن پسر بوده است‎.

این پدر داغدیده گفت: در فضای مجازی پخش شده که دنیا چند سال پیش هم ‏سابقه خودکشی داشته و شاهرگش را زده است. درست است دخترم روحیه حساسی داشت. تصور ‏می‌کرد ما دختر کوچک‌تر را بیشتر دوست داریم ولی بعدا فهمید اشتباه می‌کند. من با وجود اینکه دو ‏دختر دارم ولی دنیا همه دنیایم بود.

پلیس به ماجرای مرگ دخترم ورود کرده است و اکنون لپ‌‏تاپ دنیا دست پلیس فتاست تا علت اصلی خودکشی دنیا مشخص شود. در این هفته در مریوان ۳ ‏نفر با قرص برنج خودکشی کرده‌اند. باید عاملان تحریک آنها شناسایی شوند و افرادی که قرص برنج ‏را به‌راحتی در اختیار نوجوانان و جوانان قرار می‌دهند نیز شناخته شوند.‏

کد خبر 537477

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار