مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به اینکه بارش‌های پراکنده در کشور تا روز پنجشنبه ۶ شهریور ادامه دارد، گفت: روز جمعه در بیشتر مناطق کشور جوی پایدار خواهیم داشت.

باران

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، صادق ضیاییان گفت: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی امروز دوشنبه ۳ شهریور برای شمال غرب بارش پراکنده و در بعضی ساعات وزش باد و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود همچنین تا فردا بارش در سواحل دریای خزر، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی ادامه دارد.

وی افزود: از امروز تا فردا به ویژه طی ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در برخی مناطق کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و ارتفاعات هرمزگان رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت دور از انتظار نیست. این وضعیت روزهای چهارشنبه و پنجشنبه برای مناطقی از کرمان، سیستان و بلوچستان، جنوب شرق فارس و ارتفاعات هرمزگان پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه روز جمعه در بیشتر نقاط کشور جوی پایدار خواهیم داشت، گفت: امروز و فردا دمای هوا در نوار شمالی کشور کاهش نسبی می‌یابد و از روز سه‌شنبه تا پایان هفته در نوار شمالی دمای هوا بین ۴ تا ۸ درجه سانتیگراد افزایش خواهد یافت.

 به گفته ضیاییان، طی امروز و فردا دریای خزر مواج است.

 وی در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد با حداقل دمای ۱۷ و حداکثر دمای ۳۲  درجه سانتیگراد و روز چهارشنبه نیز صاف با حداقل دمای ۱۸ و حداکثر دمای ۳۲ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

کد خبر 543144

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار