به گفته کارشناس سازمان هواشناسی، بارش در استان‌های ساحلی دریای خزر تداوم پیدا می‌کند و احتمال خسارات به شالیزارها و بالا آمدن آب رودخانه‌ها وجود دارد.

باران

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از میزان، فریبا گودرزی گفت: امروز استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، سواحل دریای خزر و خراسان شمالی رگبار باران، وزش باد و رعد و برق خواهند داشت. امروز بارش‌ها در استان‌های ایلام، اردبیل و شمال آذربایجان شرقی شدت دارد. 

کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارش‌ها در استان‌های شمالی گفت: فردا بارش‌ها در استان‌های مازندران، گلستان، خراسان شمالی، اردبیل، آذربابیجان شرقی و آذربابیجان غربی شدت می‌گیرد.

گودرزی ادامه داد: در استان‌های مازندران و گلستان احتمال بالا آمدن آب رودخانه‌ها، آبگرفتگی در معابر و ایجاد خسارت به شالیزارها وجود دارد. 

وی درباره وضعیت جوی جنوب کشور گفت: امروز و فردا ۱ و ۲ شهریور، در بخش‌هایی از استان‌های سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان و فارس رعدوبرق، وزش باد و رگبار باران پیش‌بینی می‌شود. 

این کارشناس سازمان هواشناسی کشور ادامه داد: از امشب تا چند روز آینده هوای کشور خنک می‌شود. این تغییرات دمایی در استان‌های شمالی، محسوس‌تر است.

گودرزی با اشاره به وضعیت جوی پایتخت بیان کرد: در بخش‌هایی از جنوب و غرب تهران در ساعات بعدازظهر وزش باد گزارش شده است. همچنین این هفته هوای تهران خنک می‌شود.

کد خبر 542431

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار