وکیل خانواده نجفی درحالی که در هفته های اخیر درباره الگو گرفتن کاراکتر بحری در سریال آقازاده با بازی مهدی سلطانی از زندگی محمد علی نجفی و ماجرای قتل میترا استاد توسط شهردار تهران گمانه‌های زیادی مطرح شده است می‌گوید پیگیر اخبار این سریال هستند تا در صورت ارائه تصویری که باعث خدشه دار شدن حیثیت خانوادگی موکلش شود از سازندگانش شکایت کنند.

محمدعلی نجفی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از خبرآنلاین، گودرزی در این باره گفت: در نشریات مطالب زیادی منتشر شده که یکی از کاراکترهای این سریال شبیه موکل من است و ماجرای ایشان و خانم میترا استاد به تصویر کشیده شده است اما در این چند قسمت اخیر ، نشانی از این تشابه ندیدیم.

وی ادامه داد: اشاره ای به قتل خانم استاد و پرونده آقای محمد علی نجفی را تا حالا در این سریال ندیدیم ولی من از همان روزی که این مسائل در نشریات مطرح شد با ایشان حرف زدم و اجازه حقوقی در این باره گرفتم تا چنانچه در آینده بخش هایی از این سریال به شکلی منتشر شود که زندگی و حیثیت خانوادگی آقای نجفی را ملکوک کند حتما مسئله را پیگیری قضایی می کنیم. 

حمیدرضا گودرزی

این وکیل که سابقه فعالیت به عنوان بازپرس ویژه پرونده های مهم دهه ۷۰ چون خفاش شب و شاهرخ و سمیه را در کارنامه کاری خود دارد، درباره اینکه چطور می شود تشخیص داد که آیا در یک سریال به موکلش اتهامی وارد شده که آنها بخواهند اعاده حیثیت کنند هم گفت: باید ببینیم تماشای این قسمت ها که مدام در نشریات نویدش را می دهند آیا اشاره مستقیم به ماجرای آقای نجفی دارد؟ خب این دیگر مشخص است و اگر چنین اتفاقی بیفتد قطعا با هماهنگی خانواده اقدامات قضایی لازم را انجام می دهیم. 

کد خبر 539921

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سیاست داخلی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • ایرانی NL ۱۳:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۳
  58 5
  وکیل بزرگوار مگر ابرو حیثیتی هم دیگه مانده که براش داری جان میکنی شما پولتو بگیر از بدبخت نجفی
 • IR ۱۳:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۳
  88 6
  دنیای عجیبیه طلبکارا بدهکار میشن بدهکارا طلبکارا عدالت معنیش عوض شده بعضی وکیلا شغلشون شبیه نوچه ها شده
 • IR ۱۶:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۳
  73 12
  دنیا برعکس شده عدالت جاشو عوض کرده بعضی وکلا شدن نوچه
 • IR ۲۰:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۴
  29 3
  البته پولی که این آقا بابت وکالت نجفی می گیره تا اونو از اتهامات مبری کنه باید ببینید چقدر است که آبروی خودش رو هم پای اون گذاشتع

دیدگاه خوانندگان

وبگردی

اخبار بازار و کسب و کار