پس از سقوط مرگبار دختر نوجوان از پشت بام یک مدرسه، خواستگار این دختر به عنوان مظنون اصلی این ماجرا دستگیر و برای بررسی بیشتر در اختیار کارآگاهان قرار داده شد.

جسد

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روزنامه ایران، خبر سقوط مرگبار دختری ۱۶ ساله از پشت بام یک دبستان پسرانه در منطقه اتابک به مأموران کلانتری اعلام شد. وقتی مأموران به محل حادثه رفتند مادر دختر نوجوان در بررسی‌ها گفت: مدتی پیش دخترم المیرا با پسر ۲۱ ساله‌ای به‌ نام اشکان آشنا شد. بعد از مدتی هم خانواده‌ها با هم آشنا شدند و آن‌ها به خواستگاری دخترم آمدند، چون دخترم اشکان را دوست داشت و به نظر می‌آمد که او پسر خوبی باشد با این ازدواج موافقت کردیم و قرار شد که روز عید غدیر آن‌ها با هم عقد کنند.

زن جوان ادامه داد: شب حادثه اشکان به مدرسه‌ای که محل سکونتمان بود آمد برای شام می‌خواستیم روی پشت بام مدرسه جوجه‌کباب درست کنیم. من برای انجام کاری به حیاط آمدم که صدای جروبحث آن‌ها را شنیدم و به‌ دنبال آن دخترم از پشت بام به پایین پرتاب شد. احتمال می‌دهم آن‌ها با هم درگیری پیدا کردند و اشکان دخترم را هل داده باشد چراکه بعد از افتادن دخترم اشکان فرار کرد و من از او شکایت دارم.

دستگیری خواستگار جوان

به دنبال اظهارات زن جوان، به دستور بازپرس جنایی، اشکان دستگیر و برای تحقیقات به دادسرای امور جنایی پایتخت منتقل شد، اما پسر جوان مدعی شد که المیرا خودش را از پشت بام به پایین پرتاب کرده و در این مرگ نقشی نداشته است.

اشکان گفت: من در یک بنگاه کار می‌کنم. ۲ سال قبل المیرا و دوستش به مغازه‌ای که در آنجا کار می‌کنم آمدند. دوست المیرا دنبال خانه بود من از المیرا خوشم آمد. چون پدر و مادرم از هم جدا شده‌اند من بیشتر با پدرم زندگی می‌کنم و این اواخر متوجه شدم مادرم سرطان دارد. وقتی به خانواده‌ام ماجرای علاقه‌ام به المیرا را گفتم آن‌ها با این ازدواج موافقت کردند و به خواستگاری او رفتیم. 

همه چیز خوب پیش می‌رفت تا این‌که شب حادثه به مدرسه‌ای که محل سکونت المیرا و خانواده‌اش بود رفتم برای درست کردن جوجه‌کباب به پشت بام رفتیم. المیرا با مادرش جروبحثشان شد. به او گفتم چرا به مادرت بی‌احترامی می‌کنی اما به من گفت دخالت نکن و به بهانه این‌که از شیر آبی که نزدیک کولر بود آب بخورد از من جدا شد. ناگهان به سمت لبه پشت بام رفت و خودش را به پایین پرتاب کرد. همه این اتفاقات در کمتر از چند دقیقه رخ داد و من واقعاً شوکه شده بودم.

بدین‌ترتیب پس از اظهارات پسر جوان به دستور بازپرس جنایی، وی در اختیار تیم تحقیق قرار داده شد و بررسی‌ها در این خصوص ادامه دارد.

کد خبر 538791

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار