دفتر محمود احمدی‌نژاد به اظهارات پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان پاسخ داد.

محمود احمدی نژاد

به گزازرش همشهری‌آنلاین به نقل از دولت بهار، دفتر محمود احمدی‌نژاد در پاسخ به اظهارات پرویز فتاح رییس بنیاد مستضعفان اطلاعیه‌ای منتشر کرد.

 متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با تبریک عید سعید غدیر و عطف به مطالبی که جناب آقای فتاح رئیس محترم بنیاد مستضعفان شامگاه هجدهم مرداد ماه جاری در مورد ساختمان محل استقرار این دفتر در سیمای جمهوری‌اسلامی مطرح کردند، نکات زیر را به استحضار مردم شریف می‌رساند:

١- این دفتر و جناب آقای دکتر احمدی‌نژاد هیچگاه درخواستی برای در اختیار گرفتن ساختمان به بنیاد مستضعفان نداده‌اند. این دفتر همچنین هیچ دخالتی در تعیین یا انتخاب محل مورد نظر که ساختمانی متروکه بوده و بعداً بازسازی گردید، نداشته است. محل مذکور در آبانماه ١٣٩٢ با انتخاب و پیشنهاد و دستور رئیس محترم وقت بنیاد مستضعفان و با عقد قرارداد در اختیار این دفتر قرار گرفته است.

٢- این دفتر به ویژه پس از پیشنهاد سال ١٣٩٦ جناب آقای دکتر احمدی‌نژاد به مقام معظم رهبری دائر بر فروش تمامی أموال بنیاد مستضعفان و توزیع آن بین مردم، خصوصاً محرومین، همواره آماده تخلیه این محل بوده است.

٣- طی سال گذشته و با افزایش نجومی قیمت‌ها، این دفتر ابتدائاً و رأساً پیشنهاد تخلیه را به مسئولین بنیاد داده است، لیکن از طرف آنان تا کنون هیچ درخواستی حتی تلویحی برای تخلیه ارائه نشده است.

٤- با این حال آمادگی داشته و داریم که ساختمان مذکور را تخلیه نماییم و خواهیم کرد. کافی بود مسئولین مربوطه درخواست خود را مستقیماً به این دفتر اعلام می‌نمودند.

٥- دکتر احمدی‌نژاد هرگز زیر بار دین هیچ فرد، گروه و جریانی نبوده و به لطف الهی نخواهند بود. 

از خداوند منان سلامتی، عزت، رفاه و امنیت ملت ایران و همه ملت‌ها را مسألت داریم.

دفتر رئیس‌جمهور نهم و دهم
١٩ مرداد ماه ١٣٩٩

کد خبر 538682

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 10
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۴:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۹
  26 13
  دمت گرم دکتر اینطوری میخواهند شمارا خراب کنند ولی جواب عکس خواهند گرفت
 • hamid SE ۱۸:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۹
  7 7
  جون مادرت فردا حکم را بنویس علنی کن ببینیم کی از اونجا پا میشه تو کشور های دیگه بخدا رییس جمهور میره خونش نگاه بکنیم به امریکا انگلیس فرانسه المان سوعد کدامشان توقع اضافی دارن اره بعضی کشورهای دست پنجم
 • مو سفید  آواره CA ۱۹:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۹
  6 1
  چون داد عادلان به جهان در بقا نکرد بیداد ظالمان شما نیز بگذرد در مملکت چو غرش شیران گذشت و رفت این عوعو سگان شما نیز بگذرد آن کس که اسب داشت غبارش فرو نشست گرد سم خران شما نیز بگذرد بادی که در زمانه بسی شمعها بکشت هم بر چراغدان شما نیز بگذرد توضیح ادمین: بدون دخالت و نظر همشهری آنلاین نسبت به شعری که مخاطب ارجمند ما در این اظهار نظر بدان اشاره کرده است، این ابیات بخشی از قطعه بلند شاعر قرن هفت - هشت هجری به نام " سیف فرغانی" است که در زمانه سلطه ایلخانان می‌زیست. وی از ارادتمندان به سعدی بود
 • IR ۱۹:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۹
  22 10
  این همه تهمت به دکتر احمدی نژاد اصلا درست نیست. ایشون خدمتگزار مردم بوده و هست
 • IR ۱۹:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۹
  9 8
  حالا اونا نگن این سرش نمیشه که مال بیت المال هست مال اون نیست حتما باید بهش بگن
  • IR ۲۳:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۹
   5 5
   چون مجوز داشتن
 • هادی IR ۰۶:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
  9 2
  درود بر آقای فتاح،لااقل بدون پرده وشفاف اسامی سواستفاده کننده ها رو اعلام میکند،ببینید چطور داد سواستفاده کنندگان بلند شده است، ایکاش همه‌ی مدیران کشور همانند آقای فتاح بودند
 • US ۰۸:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
  14 3
  ای بابا! من تازه فهمیدم این قاضی منصوری تخم مرغ دزد بوده!
 • TW ۱۱:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
  10 4
  متروکه و کلنگی.لابد سقفش هم چکه میکرده.دلم سوخت برات محمود.بیغوله نشین شذی رفت.
 • علی IR ۱۲:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
  16 8
  انقلاب اسلامی با قدرت بیشتر راه خود را می رود شماها _ مخصوصا اصلاح طلبان _ خود را اصلاح کنید

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار