شهیندخت مولاوردی در یک توییت با اشاره به سخنان پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان در برنامه نگاه یک خطاب به فتاح گفت: منتظر جوابیه مستند و مستدل هیات مدیره موسسه بمانید.

مولاوردی

به گزارش همشهری آنلاین، شهیندخت مولاوردی با گلایه از فتاح بابت حرف‌هایش درباره تخلیه ساختمان مرکز مطالعات و تحقیق زنان {مولاوردی و ابتکار بابت تخیله ساختمان بنیاد ۵ میلیارد تومان می‌گیرند؛ این کار تخلف بوده است} در حساب کاربری‌اش در توییتر نوشت: «آقای فتاح شما را به سلامت نفس می شناختم. کاش در جایگاه مهمی که قرار گرفته اید در روایتهایتان بیش از پیش دقیق تر و مسئولانه تر باشید تا با مغلطه طوری وانمود نشود گر حکم‌ شود که مست گیرند ... منتظر جوابیه مستند و مستدل هیات مدیره موسسه بمانید.»

به گفته مولاوردی «این موسسه که کاملا غیرانتفاعی است، هیچگونه نفع و ما به ازای مالی برای اعضای هیات امنا و مدیره خود ندارد و ملک طلق کسی هم محسوب نمی شود.

هیات امنای آن هم که اخیرا به عنوان عضو آن (از ۱۲عضو) انتخاب شده ام فقط سالی یکی دو بار جلسه دارد، به عبارتی امروز هست و فردا نیست!»

وی افزود: «هر ضعفی هم داشته باشم، همواره با سری برافراشته بر نداشتن کوچکترین نقطه ضعف مالی و اخلاقی در سوابق کاری و زندگیم بالیده ام، پای اثبات آن هم ایستاده ام و اینک هر دو را با ادعاهای واهی نشانه رفته اند»

دستیار ویژه‌ پیشین رییس‌جمهور در امور حقوق شهروندی گفت: «یکی با اتهامی که دیشب از تریبون یکطرفه و زنده برنامه نگاه یک صداوسیما وارد شد و دیگری با اتهام تشویق به فساد و فحشا و فراهم کردن موجبات آن در دادسرای فرهنگ و رسانه!» 

بخش های دیگر سخنان فتاح در برنامه نگاه یک را در لینک‌های زیر بخوانید:

کد خبر 538593

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سیاست داخلی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha