با اعلام زمان آغاز فیلمبرداری فیلم بعدی مارتین اسکورسیزی با عنوان «قاتلان ماه کامل» گفته شده چند سرخ‌پوست برای حضور در این فیلم استخدام می‌شوند.

قاتلان ماه کامل

به گزارش همشهری آنلاین، مهر به نقل از ونتی‌فر نوشت: فیلمبرداری درام وسترن جنایی «قاتلان ماه کامل» که با بودجه ۲۰۰ میلیون دلاری ساخته می‌شود، قرار بود از ماه مارس (اسفند ۹۸) آغاز شود، اما شیوع کرونا آن را متوقف ساخت. اکنون گفته شده کار فیلمبرداری این فیلم از فوریه ۲۰۲۱ (اوایل اسفند ۱۳۹۹) شروع می‌شود.

گفته شده قبیله «اوسیج نیشن» آماده می‌شود تا این فیلم در مدت ۱۶ هفته در اوکلاهما فیلمبرداری شود. این خبر به صورت رسمی در کنگره اوسیج نیشن اعلام شد.

«جفری استندینگ بیر» (خرس ایستاده) رییس این قبیله گفته است: حدود نوامبر یا دسامبر به اینجا می‌آیند، دارند می‌آیند...

دو نفر یعنی «چاد رنفرو» و «ادی رونهورس» به عنوان سفیر قبیله «اوسیج نیشن» برای ارتباط با کمپانی‌های اپل و پارامونت برای تولید این فیلم انتخاب شده‌اند. هر چند ابتدا قرار بود فیلم را پارامونت بسازد اما بالا رفتن بودجه موجب شد تا اپل هم وارد این پروژه شود و در تامین بودجه مشارکت کند.

گفته شده در فیلم «قاتلان ماه کامل» چندین سرخ‌پوست در گروه سازندگان حضور خواهند داشت. به گفته «اوسیج نیوز» پیش از شروع پاندمی کرونا گفتگوها با هنرمندان، آشپزها، مترجمان و مالکان منازل و زمین و دیگران شروع شده بود تا در گروه سازنده باشند.

«قاتلان ماه کامل» نخستین فیلم وسترن مارتین اسکورسیزی است و در آن بار دیگر این کارگردان با رابرت دنیرو و لئوناردو دی کاپریو همکاری می‌کند.

این فیلم با اقتباس از کتاب تاریخی نوشته دیوید گرَن ساخته می‌شود و درباره قتل‌های قبیله اوسیج متشکل از بومیان سرخپوست آمریکا است که پس از کشف نفت در این منطقه رخ داد.

کد خبر 538386

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار