مجموع نظرات: ۰
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۱
۰ نفر

آخرین مهلت بهره‌مندی از جوایز خوش‌حسابی پرداخت عوارض کسب و پیشه، عوارض خودرو، عوارض نوسازی و بهای خدمات مدیریت پسماند شهرداری تهران ۳۱ مرداد ماه اعلام شد.

عوارض

به گزارش همشهری آنلاین، ۳۱ مرداد ماه آخرین مهلت بهره‌مندی از جوایز خوش‌حسابی پرداخت عوارض کسب و پیشه، عوارض خودرو، عوارض نوسازی و بهای خدمات مدیریت پسماند شهرداری تهران در قالب مصوبه بسته محرک در شرایط سخت اقتصادی و نیز در شرایط بحرانی ناشی از گسترش ویروس کرونا است.

وحید عرب مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تهران در این باره گفت: چنانچه مودیان خوش‌حساب تا ۳۱ مرداد ماه ۹۹ نسبت به پرداخت عوارض کسب و پیشه ملک خود اقدام کنند، برای عوارض سال جاری مشمول ۱۸ درصد و برای بدهی معوقه سال‌های قبل مشمول ۱۰ درصد بخشودگی خواهند شد.

وی با بیان اینکه تا پیش از تصویب این مصوبه، بدهی معوقه عوارض کسب و پیشه مشمول تخفیف و بخشودگی نمی‌شد، افزود: در صورتی که مودیان نسبت به پرداخت بهای خدمات مدیریت پسماند مسکونی و یا غیرمسکونی ملک خود نیز در این فرصت باقی‌مانده اقدام کنند، مشمول ۲۴ درصد جایزه خوش‌حسابی خواهند شد.

عرب ادامه داد: چنانچه مودیان خوش‌حساب تا پایان مرداد ماه نسبت به پرداخت عوارض کسب و پیشه، عوارض نوسازی، عوارض خودرو و بهای خدمات مدیریت پسماند خود اقدام کنند علاوه بر جوایز مقرر شده در قانون و مصوبه بسته محرک اقتصادی شهرداری تهران، می‌توانند در قرعه‌کشی هزاران جایزه خوش‌حسابی شرکت کنند.

وی گفت: شهروندان می‌توانند از طریق یکی از روش‌های پرداخت غیر حضوری، عوارض و بهای خدمات ملک خود را پرداخت کنند که این روش‌ها شامل درگاه اینترنتی شهرداری تهران به نشانی tax.tehran.ir، سامانه تلفنی ۱۳۷ و همچنین کد دستوری #۱۳۷* می‌شود.

شهروندان برای اطلاع از میزان بدهی و وضعیت ملک خود می‌توانند کد شناسایی ۱۵ رقمی ملک یا آپارتمان و یا ۱۲ رقمی غیرمسکونی را به سامانه ۱۳۷۰۰۰۰۰۷۰ پیامک کنند و اگر شماره شناسایی ملک خود را نمی‌دانند، می‌توانند این کد را از نشانی my.tehran.ir/melk و از طریق نقشه که در این سامانه تعبیه شده است، به دست آورند.

کد خبر 537642

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار