پلنگی که وارد حیاط یک خانه مسکونی در هند شده بود در یک چشم به هم زدن سگ خانگی را که به آن حمله‌ور شده بود از پای درآورد.

پلنگ

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، یکی از مواردی که اغلب در هند دیده می‌شود هجوم حیوانات وحشی مانند پلنگ یا ببر به مناطق مسکونی و حمله آن‌ها به انسان یا حیوانات اهلی است. مانند اتفاقی که به تازگی در منطقه «ناینیتال» در نزدیکی باغ وحش تالیتال رخ داد و در آن پلنگی وارد یک خانه مسکونی شد. در این حادثه این پلنگ پس از ورود به حیاط یک خانه مسکونی اقدام به کشتن سگ خانگی فردی محلی با نام «چاندان سینگ آدهیکاری» کرد.

ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته تهیه شده است چگونگی وقوع این حادثه را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو مشاهده می‌شود که پلنگ پس از ورود به داخل خانه به یک سگ خانگی حمله‌ور شده و این حیوان را از پای در می‌آورد. بنا به گفته «تاپیشا»، دختر چاندان سینگ او در لحظه ورود پلنگ در خانه حضور داشت. او گفت پیش از آنکه بتواند کاری انجام دهد پلنگ به سگ خانگی آن‌ها حمله‌ور شد و آن را  کشت. تاپیشا به یکی از رسانه‌های محلی هند گفت: "قبلا پلنگ‌ها با احساس بوی انسان پا به فرار می‌گذاشتند، اما حالا به راحتی وارد خانه‌ها می‌شوند و ترس و ابایی از انسان ندارند. این یک هشدار است که اگر چاره‌ای برای آن اندیشه نشود به زودی آن‌ها به انسان‌ها نیز حمله ور خواهند شد."

کد خبر 533010

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار