سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران گفت: از ابتدای ورود کرونا به ایران تا به امروز هیچکدام از ماموران آتش‌نشان در تهران به این بیماری مبتلا نشده‌اند.

عملیات ضد کرونایی اتشنشانی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، جلال ملکی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا از ابتدای ورود کرونا به ایران تا به الان از مأموران آتش‌نشانی به این بیماری مبتلا شده‌اند یا خیر، اظهار کرد: تا به امروز هیچ مورد مستندی که مأموران آتش‌نشان به کرونا مبتلا شده باشند و یا اینکه به دلیل این بیماری در بیمارستان بستری شده باشند، نداشته‌ایم.

وی افزود: بنا بر اعلام پزشک معتمد سازمان آتش‌نشانی تهران برخی همکاران مستعد این بیماری بوده‌اند که به توصیه پزشک چند روزی را داخل خانه بودند و بعد از یک دوره استراحت وضع جسمی آنها خوب و مجدد به کار بازگشتند.

به گفته سخنگوی سازمان آتش‌نشانی، احتمال می‌دهیم این همکاران شاید درگیر گونه خفیف این بیماری باشند ولی باز طبق اعلام پزشک معتمد سازمان نتیجه تست کرونا هیچ کدام آنها مثبت نبوده است.

وی ادامه داد: البته این را هم بگویم که چند نفر از همکاران ما مشکوک به کرونا بودند و در بیمارستان هم بستری شدند اما پس از آنکه جواب تست کرونای آنها اعلام شد خوشبختانه کرونا منفی بود.

ملکی در پایان یادآور شد: همکارانی که از یک تا ۱۵ روز در خانه به توصیه پزشک استراحت کردند تمامی حقوق و مزایای آنها مانند سایر همکاران پرداخت می‌شود و مشکلی از نظر مالی و حقوقی برای آنها پیش نمی‌آید.

کد خبر 518167

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار