پیام نیازمند هم از جمله آن‌هایی است که کرونا زندگی کاری‌اش را تحت تاثیر قرار داده؛ او می‌گوید اگر این بیماری وجود نداشت احتمالا لژیونر می‌شد.

پیام نیازمند

به گزارش همشهری آنلاین ، پیام نیازمند از دروازه‌بان های نسل جدید فوتبال ایران است که خیلی زود رشد کرد و به گلر شماره یک تیم مدعی فوتبال اصفهان یعنی سپاهان تبدیل شد. از همان روز نخستی که در بازی مقابل پرسپولیس درخشید تا این اواخر که قفل محکمی به دروازه سپاهان زده، نیازمند از نظر اخلاقی جایگاه ویژه ای در بین فوتبالیست های ایرانی داشته است. او که سعی کرده با جلوگیری از اظهارنظرهای جنجالی، خود را از حواشی دور نگه دارد، حالا یکی از بازیکنانی محسوب می‌شود که قصد دارد به فوتبال اروپا برود و مهارت دروازه بانی اش را در قاره سبز به نمایش بگذارد، هرچند که انگار ویروس کرونا این خواست را تحت تاثیر قرار داده و ممکن است پروژه لژیونر شدنش به تاخیر بیفتد.

نیازمند در خصوص شایعات جدایی اش از سپاهان در فوتبال لایو گفت: نگفتم حتما به اروپا می‌روم و امکان ندارد چنین چیزی بگویم. گفتم اگر پیشنهاد خوبی بیاید، ترجیح می‌دهم به اروپا بروم. من با سپاهان قرارداد دارم و یک بند جدایی هم هست که در ازای مبلغی می‌توانم به اروپا بروم و گفتم اگر شرایط خوب باشد و تیم مشکلی نداشته باشد، دوست دارم فصل بعد به یک تیم خارج از کشور بروم. من یک فصل دیگر هم با سپاهان قرارداد دارم.

وی درخصوص پیشنهاد از تیم های خارجی عنوان کرد: قبل از این کرونا وقتی بازی لیگ و آسیا برگزار می‌شد، شانسم خیلی زیاد بود که آخر فصل بروم و حتی نیم فصل هم از گیمارش پرتغال پیشنهاد آمد. بند قرارداد من اینطور بود که بعد از پایان لیگ نوزدهم می‌توانم بروم اما دروازه‌بان گیمارش عملکرد خوبی نداشت و به دنبال دروازه بان بودند، با من صحبت کردند و حتی پولی که لازم بود را هم کاملا داشتند و آماده کرده بودند اما من گفتم این نشدنی است چون من نمی‌خواهم سپاهان را ترک کنم و می‌خواهم در بازی های آسیایی بازی کنم. جوانمردانه نیست که الان تیم را ترک کنم و بند قراردادم برای پایان فصل است. می‌دانم که هنوز هم من را زیر نظر دارند اما این کرونا همه چیز را خراب کرد، نه فقط لیگ ما بلکه اکثر لیگ ها بلاتکلیف هستند و نقل و انتقالات هم مشخص نیست. کلی بدهی بالا آورده اند و شانس ماندنم در سپاهان زیاد است.

دروازه‌بان تیم ملی با اشاره به پیشنهاداتش، گفت: در این باره چیزی نگویم بهتر است و اگر چیز رسمی باشد باشگاه اعلام می‌کند و دوست ندارم بازار گرمی کنم که بگویم از فلان تیم و باشگاه پیشنهاد دارم. هر باشگاهی من را بخواهد باید اجازه سپاهان را بگیرم چون تحت قرارداد این باشگاه هستم.

وی درباره بهترین مهاجم، بهترین دروازه بان و همچنین الگوی ایرانی اش، توضیح داد: فصل اولی که بازی کردم جلوی مهدی طارمی بودم و خیلی خوب و باهوش است. در تیم ملی هم همینطور است اما اگر این فصل را در نظر بگیرم، فکر می‌کنم ترسناک ترین مهاجم لیگ دیاباته است که در زمین و هوا خیلی خوب است. بهترین گلر ایران خودم را نمی‌توانم بگویم و بیرانوند است چون تجربه زیادی دارد. در جام ملت ها خوب بود و تجربه جام جهانی را هم دارد. وقتی در پیکان بودم با 18 سال سن در این تیم حضور داشتم و مهدی رحمتی با 80 بازی ملی به تیم ما آمد، سعی می‌کردم از او سوال بپرسم و سبک زندگی اش را دنبال کنم اما این که از یک گلر ایرانی الهام بگیرم، تا حالا نبوده.

کد خبر 516342

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار