مجموع نظرات: ۰
یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰
۰ نفر

اینستاگرام قوانین استفاده از آهنگ‌های دارای کپی رایت در لایو، استوری و پست‌های دیگر این پلتفرم را اعلام کرد و از به روزرسانی جدیدی برای نوتیفیکیشن‌ها خبر داد.

اینستاگرام

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از خبرگزاری برنا؛  اینستاگرام قصد دارد با این کار از قطع شدن خودکار صدا یا لایو توسط هوش مصنوعی حین استفاده از آهنگ‌های دارای حق تکثیر جلوگیری کند.

از این پس با استفاده از آهنگ دارای حق تکثیر در ویدیوهای زنده، نوتیفیکیشن اخطار دهنده زودتر از قبل به نمایش در می‌آید تا کاربران زمان بیشتری برای حذف کردن آن داشته باشند و از قطع شدن صدا یا استریم ویدیو جلوگیری کنند.

اینستاگرام تاکید می‌کند که امکان استفاده از موزیک‌ها در استوری‌ها و فیلمبرداری از کنسرت‌ها و ارسال آن‌ها مانعی ندارد، اما استفاده از آهنگ‌های دارای حق کپی رایت در ویدیوهای زنده و یا در ویدیوهایی که از قبل ضبط شده و به صفحه اصلی ارسال شده‌اند، محدودیت‌هایی خواهد داشت.

قابلیت جدید اینستاگرام در آخرین به‌روزرسانی

این شبکه اجتماعی می‌گوید راهکار درست این است که کاربران از قسمت‌های کوتاهی از آهنگ استفاده کنند و از بکارگیری آهنگ‌های مختلف در ویدیوهای خود پرهیز کنند. علاوه بر این کاربر باید به جنبه بصری توجه کند و تمرکز اصلی ویدیو نباید پخش آهنگ باشد.

فیسبوک می‌گوید دستورالعمل‌های مربوط به استفاده از آهنگ‌ها برای تمام اکانت‌های این شبکه و اینستاگرام صدق می‌کند. این شبکه اجتماعی به کاربران توصیه می‌کند تا برای گذاشتن آهنگ در محتواهای خود از بانک صوتی این شبکه استفاده کنند که شامل آهنگ‌ها و فایل‌های صوتی بدون حق تکثیر می‌شود.

کد خبر 514546

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار