اینستاگرام در جدیدترین به‌روزرسانی خود به افراد اعلام می‌کند با کدام‌یک از کاربران کمترین ارتباط را دارند بدین‌ترتیب با شیوه جدید، امکان آنفالو سریع کاربران را فراهم کرده است.

اینستاگرام

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، اینستاگرام در جدیدترین به‌روزرسانی خود قابلیت جالبی را به شبکه اجتماعی‌اش اضافه کرده است. اینستاگرام اعلام کرد نرم‌افزار این شرکت از این به بعد به افراد اعلام می‌کند که با کدام‌یک از کاربران کمترین ارتباط را دارند. این قابلیت جدید به کاربران امکان می‌دهد صفحه فید خود را با آنفالو کردن افرادی که با آن‌ها ارتباطی ندارند تمیز نگه دارند.

  • آنفالو سریع کاربران

با روش جدید اینستاگرام کاربران می‌توانند دنبال‌شوندگان (Following) خود را به چند بخش مختلف تقسیم کنند. از این دسته‌بندی‌های می‌توان به بیشترین آمار بازدید در فید و کمترین میزان ارتباط اشاره کرد.

  • بیانیه سخنگوی اینستاگرام 

در بیانیه‌ای یکی از سخنگویان اینستاگرام گفت که این تغییرات به منظور راحت‌تر کردن کنترل و نظارت افراد بر کاربرانی است که دنبال می‌کنند. در این بیانیه آمده است:

«اینستاگرام واقعاً قصد دارد شما را به افراد و چیزهایی که به آن‌ها اهمیت می‌دهید نزدیک‌تر کند، اما ما می‌دانیم که با گذشت زمان، علایق و روابط شما می‌توانند تکامل یابد و تغییر کند. این‌که فارغ‌التحصیل شوید، به یک شهر جدید بروید یا به یک سرگرمی جدید علاقه پیدا کنید. ما می‌خواهیم مدیریت حساب‌های مورد نظر شما را در اینستاگرام آسان‌تر کنیم تا آن‌ها به بهترین شکل نشان‌دهنده علایق فعلی شما باشند».

  • نحوه استفاده از قابلیت جدید اینستاگرام

کاربران پس از به‌روزرسانی اینستاگرام به آخرین نسخه، با ضربه زدن روی تب Following در پروفایل خود این ویژگی جدید را پیدا می‌کنند. در این بخش، کاربران قادر خواهند بود دنبال‌کنندگان خود را به سریع‌ترین و جدیدترین روش مرتب کرده و مواردی را که بی ربط هستند حذف کنند.

کد خبر 483616

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار