معاون سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرمانشاه از برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی سه میدان میوه و تره‌بار در کرمانشاه تا پایان تابستان خبر داد.

میوه و تره بار

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، امید حوریان، معاون سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری استان کرمانشاه با اشاره به تاکیدی که برای راه‌اندازی هشت میدان میوه و تره‌بار در شهر کرمانشاه وجود دارد، گفت: بنا داریم سه میدان را در محله‌های پردیس، تعاون و امیرآباد تا پایان تابستان راه‌اندازی کنیم.

او گفت: برای احداث پنج میدان میوه و تره‌بار دیگر نیز برنامه داریم که از این تعداد سه مورد آن‌ها را در مسکن مهرها راه‌اندازی خواهیم کرد.

معاون سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرمانشاه افزود: دو میدان میوه و تره‌بار دیگر در نواحی جنوب و غرب شهر کرمانشاه نیاز است، در شمال شهر مشکلی از این نظر نداریم و میدان میوه و تره‌بار شهرک مسکن فعال است.

حوریان راه‌اندازی این میادین میوه و تره‌بار را منوط به همکاری اداره کل راه و شهرسازی برای تأمین زمین و تغییر کاربری آن دانست.

او ادامه داد: بنا داریم برای راه‌اندازی این میادین میوه و تره‌بار از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی هم استفاده کنیم، اگر مردم هم زمین‌های شخصی دارند که می‌توانند آن را با کاربری میادین میوه و تره‌بار فعال کنند، از آن‌ها استقبال خواهیم کرد.

معاون سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرمانشاه از اهمیت راه‌اندازی میادین میوه و تره‌بار هم یادکرد که کمک می‌کند میوه باقیمت مناسب‌تری در اختیار مصرف کنده قرار بگیرد.

بهزاد باباخانی مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: میوه و تره‌بار یکی از عوامل بالا بودن نرخ تورم در کرمانشاه است و درزمینهٔ قیمت میوه و تره‌بار رتبه سه یا چهارم کشور راداریم.

او بر لزوم راه‌اندازی میادین میوه و تره‌بار در سطح شهر کرمانشاه تأکید کرد و ادامه داد: با راه‌اندازی این مراکز هم تولیدکنندگان می‌توانند کالاهای خود را بدون واسطه به مردم بفروشند و از تولیدکنندگان داخل حمایت می‌شود و هم این محصولات باقیمت مناسبی به دست مردم خواهد رسید.

کد خبر 513558

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار