دومین رویداد استارت‌آپی «خونگی‌شو» با تکیه بر توسعه کسب‌وکارهای نوین دانش‌بنیان و نوآفرین در روبرویی با چالش‌های حاصل از کرونا در دانشگاه آزاد واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری برگزار می‌شود.

استارت‌آپ

به گزارش همشهری‌آنلاین، علی شهابی، مدیر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری استان تهران در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: این رویداد ملی از ۱۸ اردیبهشت ۹۹ آغاز شده و تا ۵ خرداد ادامه دارد.

وی افزود: در این رویداد، دو مرحله سه‌روزه برای ارائه و داوری ایده‌ها و ۱۳ روز برای راهنمایی و هدایت تیم‌ها، همچنین کارگاه‌های مجازی و وبینارهای آموزشی به منظور شبیه‌سازی ایجاد یک کسب‌وکار در جهان پساکرونا برای بیش از ۱۰۰ نفر از ایده‌پردازان، دانشجویان دانشگاه‌های دولتی و آزاد اسلامی و دانش‌آموزان مدارس سمپاد پیش‌بینی شده است.

شهابی اضافه کرد: برای گفتمان‌سازی، مهارت‌افزایی، حمایت از نوآفرینان و تسهیل زیست‌بوم فعالیت‌های آتی نسل‌های جوان، سی و یکمین رویداد استارت‌آپی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری را با هدف ایجاد نشاط در نوآفرینان جوان در جهان پسا کرونا، تقدیر از مدافعان سلامت و همراهی در کمپین «ایران همدل» همزمان با ایام میلاد امام حسن مجتبی(ع) تا عید سعید فطر برگزار می‌کنیم.

مدیر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری گفت: این واحد دانشگاهی تنها واحد دانشگاهی بین همه دانشگاه‌های کشور بوده که تاکنون موفق به برگزاری بیش از ۳۰ رویداد استارت‌آپی سریالی شده و به دنبال فرهنگ‌سازی و ایجاد فضاهای نوآورانه و جدید است.

وی اضافه کرد: امتیاز ویژه‌ای که این رویداد استارت‌آپی برای شرکت‌کنندگان دارد مشارکت فعال و تیم‌سازی متمایز مجازی و بهره‌مندی از تجربیات مربیان و صاحبان کسب و کارهای نوآفرین و استارتاپی در کشور است. هدف غایی این رویداد یافتن پاسخ‌های مناسب اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی بر اساس رویکرد جمع‌سپاری عمومی است.

شهابی ادامه داد: از جمله برنامه‌های دیگر در دومین رویداد استارت‌آپی خونگی‌شو، ارائه آموزش و مشاوره رایگان برای تمامی علاقه‌مندان به زیست‌بوم کارآفرینی و نوآفرینی و پاسخ به چالش‌های معضلات جهانی از جمله شیوع ویروس‌ها خواهد بود.

مدیر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری اضافه کرد: علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در دومین رویداد استارتاپی خونگی‌شو به سایت BPJ.IAU.IR و یا IAUSR.AC.IR مراجعه کنند.

دانشگاه یادگار امام خمینی(ره) در ابتدای اتوبان تهران - قم، روبروی حرم مطهر امام خمینی(ره) واقع شده و دارای ۲۳ هزار دانشجو و هفت دانشکده است.

کد خبر 510469

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار