هافبک عراقی پرسپولیس تاکید کرد که از حضور در پرسپولیس و لیگ ایران رضایت دارد. اما به نظر می‌رسد که این بازیکن خود را آماده جدایی از این تیم می‌کند.

بشاررسن

به گزارش همشهری آنلاین  و به نقل  ایسنا، اخبار العراق نوشت: بشار رسن یکی از خریدهای خوب خارجی پرسپولیس بوده است که سومین فصل حضورش را در سرخ پوشان تجربه می‌کند.

او درباره بازی در لیگ  برتر فوتبال ایران گفت: من در  این سه سالی که در لیگ ایران بازی کرده‌ام به خوبی با فرهنگ این کشور آشنا شده‌ام و گذشته از هماهنگی با بازیکنان خارجی بازی کردن زیر فشار زیاد هواداران را هم تجربه کرده‌ام. یک بازیکن باید در انتخاب تیم خود تمرکز بالایی داشته باشد تا زمینه موفقیت برای او فراهم شود.

بشار ادامه داد: لیگ عراق بازیکن بااستعداد زیادی دارد اما متاسفانه با توجه به شرایطی که داشته است نتوانسته تا از این سرمایه‌های خود استفاده کند و بازیکنان بااستعداد راهی لیگ های دیگر می شود. لیگ ایران جزو لیگ های نیست که زیاد زیر ذره بین رسانه ای باشد و تلاش می کنم تا در انتخاب بعدی خود که شاید اروپا و یا شاید هم لیگ کشورهای خلیج باشد بیشتر دیده شوم.

طبق اعلام سایت اخبار العراق بشار رسن بعد از آنکه دو فصل در پرسپولیس بازی کرد قراردادش را دو سال دیگر هم با این تیم تمدید کرده و به این ترتیب او یک فصل دیگر با سرخ پوشان قرارداد دارد.

با این حال خبرهای زیادی درباره احتمال جدایی این بازیکن از پرسپولیس در تابستان به گوش می رسد.

کد خبر 508675

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =

دیدگاه خوانندگان