معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه چابهار گفت: مهلت ۴۸ ساعته به مسافران حاضر در این شهرستان تمام شده و از سه‌شنبه ۵ فروردین در صورت عدم خروج، تمامی جایگاه‌داران از سوختگیری خودروهای آنان منع شده‌اند.

چابهار

به گزارش همشهری‌آنلاین، رحمدل بامری در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: مهلت خروج مسافران و گردشگران از چابهار تمام شده و در اطلاعیه‌ای به مسافران و گردشگرانی که به این شهرستان سفر کرده‌اند هشدار داده شده هر چه سریعتر از این محدوده خارج شوند.

وی بیان کرد: به مهمانسراها، سوییت داران، مسافرخانه‌ها و نیز اشخاصی که منازل خود را اجاره می‌دهند این اخطار را می‌دهیم که در صورت مشاهده اجاره دادن به مسافران و گردشگران با آنان نیز طبق مقررات به شدت برخورد می‌شود.

فرماندار چابهار،  استان سیستان و بلوچستان افزود: در پی افزایش ویروس کرونا در سیستان و بلوچستان و بیم از به خطر افتادن سلامت مردم چابهار به مسافران در اطلاعیه‌ای هشدار داده بودیم که از سفر به  این منطقه خودداری کنند.

وی گفت: این اقدامات و هشدارها در راستای مقابله با ویروس کرونا انجام شده است.

بامری بیان کرد: افرادی هم که اقدام به نشان دادن راه‌های غیر رسمی برای عبور مسافران کرده بودند با کمک نیروهای نامحسوس شناسایی شدند و در اسرع وقت از طریق مراجع قضایی با آنان برخورد خواهد شد.

وی اظهارداشت: کادر بهداشت و درمان چابهار با تمام وجود برای مقابله با ویروس کرونا در تلاش هستند اما در صورت وقوع موارد حاد بخش پشتیبانی، تدارک خییران و سازمان‌های مردم نهاد به میدان بیایند.

فرماندار چابهار ادامه داد: تمامی دستگاه‌های اجرایی چابهار برای کنترل و مهار کرونا پای کار هستند و با کانال‌هایی که به شایعات در بحث ویروس کرونا دامن می‌زنند با دستور قضایی برخورد می‌شود.
 

کد خبر 495125

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =