عضو شورای شهر تهران از موافقت سیدحسن خمینی جهت استفاده از مرقد امام خمینی (ره) برای نگهداشت بهبودیافتگان کرونا و نیازهای ضروری در این زمینه خبر داد.

حسن خمینی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، سیدحسن رسولی عضو شورای شهر تهران در دویست و پنجمین جلسه شورای شهر تهران در تذکری به شهرداری اظهار داشت: شهرداری جهت پیشگیری و مقابله با کرونااقدامات ایثارگرانه و بی‌سر و صدایی را انجام داده است ولی باید جهت پیشگیری هر چه بهتر از این بیماری از همه ظرفیت‌های پایتخت بهره‌مند شد.

وی افزود: تجربه به من آموخته که در شرایط‌های سخت نباید خوشبینانه‌ تصور کرد و تمهیدات لازم را جهت مواجهه با بدترین وضعیت انجام دهیم.

عضو شورای شهر تهران ادامه داد: سیدحسن خمینی تولیت حضرت مرقد حضرت امام خمینی (ره) اعلام کرده که با تعطیلی حرم موافق است و همه ظرفیت‌های مرقد می‌تواند در اختیار شهرداری جهت پیشگیری و مقابله از کرونا قرار گیرد.

رسولی گفت: امکان نگهداشت بهبودیافتگان کرونا و یا سایر نیازهای ضروری در مرقد مطهر امام خمینی (ره) وجود دارد که ضمن قدردانی از تولیت مرقد حضرت امام خمینی (ره) از شهرداری تهران درخواست دارم که تدابیر لازم را در این راستا اتخاذ کنند و هماهنگی‌های لازم با ستاد مرکزی کروناانجام گیرد.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم این اقدام گامی در جهت بکارگیری سایر امکان زیارتی جهت مقابله با کرونا و حمایت از آسیب‌دیدگان ناشی از این بیماری را فراهم کند.

کد خبر 492926

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی