عضو شورای شهر تهران نسبت به تداوم فعالیت کودکان زباله‌گرد در تهران انتقاد کرد.

حجت نظری

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، حجت نظری عضو شورای شهر تهران در تذکری که در صحن شورا مطرح کرد اظهار داشت: از همه زحمت‌کشان شهرداری اعم از فعالان حوزه مترو، اتوبوسرانی و بهشت‌زهرا که این روزها زحمات بلاعوضی انجام می‌دهند تشکر می‌کنم و از صدا و سیما و رسانه‌ها می‌خواهم که زحمات این نیروها را همانطور که است جلوه دهند چرا که تلاش نیروهای شهرداری حتی بیشتر از سایر نهادها است.

وی با اشاره به اینکه مردم این روزها در پی شیوع کرونا شرایط پرالتهابی را می‌گذرانند، گفت:‌ میزان بروز و شیوع کرونا در تهران بیشتر است و این به میزان نگرانی‌ها در پایتخت افزوده و از یک طرف دولت همزمان برای خانه‌نشینی مردم تبلیغ می‌کند و از یک طرف دیگر باید افراد سر کار حضور پیدا کنند.

عضو شورای شهر تهران ادامه داد: صدا و سیما نیز برنامه‌هایی که پخش می‌کند که از یک طرف تبلیغ برای در خانه ماندن و از یک طرف تبلیغ جهت حضور در مراکز خرید است.

نظری عنوان کرد: شهرداری باید جهت فروش آنلاین از طریق فروشگاه شهروند و میادین میوه و تره‌بار برای همه مردم اقدام کند و تدابیری در این راستا به صورت جامع اندیشیده شود.

وی خاطرنشان کرد: برای مراکز معاینه فنی نیز باید اقدامی صورت گیرد چراکه این مراکز تعطیل نشده علیرغم اینکه پلیس هم برای پرداخت جرائم مهلتی را اعلام کرده است.

عضو شورای شهر تهران گفت: اگرچه شرایط پرداخت عوارض شهرداری به صورت اینترنتی فراهم است ولی مردم گاهی برای پرداخت به کافی‌نت‌ها و بانک‌ها مراجعه می‌کنند به نظرم باید مهلت پرداخت را تمدید کرد.

نظری افزود: علیرغم اینکه زباله‌گردی ممنوع شده در این حوزه نگرانی جدی وجود دارد چرا که همچنان زباله‌گردی دیده می‌شود. باید با پیمانکاران مناطقی که در آن تخلف انجام می‌گیرد برخورد شود.

عضو شورای شهر تهران گفت:‌ مهمترین اتفاقی که به نظرم باید انجام شود تا شاهد بهبود وضعیت به لحاظ کرونا باشیم، تعطیلی شهری در کنار دولت است که هیأت رئیسه و شهرداری باید تصمیم لازم را در این زمینه اتخاذ کند.

کد خبر 491159

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار شورای شهر

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha