سیدعلی ضیا اعلام کرد روند انتخاب چهره مردمی سال ۹۸ برای حفظ سلامت مردم به اوایل سال آینده موکول شده اما ویژه‌برنامه تحویل سال «فرمول یک» از ۲۴ اسفند روی آنتن می‌رود.

علی ضیاء

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی برنامه، ضیا تهیه‌کننده و مجری «فرمول یک» درباره وضعیت طرح انتخاب چهره مردمی پس از شیوع کرونا در کشور اعلام کرد: شورای سیاست‌گذاری چهره مردمی سال و مدیر شبکه یک به جهت شیوع کرونا و مشکلاتی که در کشور پیش آمده تصمیم گرفتند معرفی قهرمانان و چهره‌های مردمی را به سال آینده موکول کنند. تاریخ این موضوع به زودی اعلام خواهد شد.

وی افزود: از آنجایی که بسیاری از این چهره‌ها باید از شهرستان‌های مختلف به تهران می‌آمدند یا ما به شهرستان‌ها می‌رفتیم تا مستند زندگی این عزیزان ساخته شود، حساسیت‌های موجود چنین اجازه‌ای به ما نمی‌داد. این روزها تاکید وزارت بهداشت بر سفر نکردن است و ما هم تابع این رویکرد هستیم.

این مجری تلویزیون ادامه داد: به هر حال برای حفظ سلامت مردم چهره مردمی سال ۹۸ را ابتدای سال ۹۹ برگزار خواهیم کرد. اینگونه مردم می‌توانند راحت‌تر با قهرمانان ارتباط بگیرند. اما اگر این تاخیر رخ نمی‌داد به دلیل مشکلاتی که بابت کرونا وجود دارد پوشش خبری چهره مردمی ممکن بود حداکثری برگزار نشود و از آنجا که می‌خواستیم از همه ظرفیت‌ها برای مردم استفاده کنیم به این تاخیر رضایت دادیم.

ضیا در پایان اعلام کرد: از ۲۴ اسفند تا یک فروردین ویژه برنامه «فرمول یک» برای تحویل سال را با رویکرد امیدبخشی و شادی برای مردم ایران خواهیم داشت. ان شاءالله در سال آینده نیز پرتوان در کنار مردم قرار بگیریم تا چهره مردمی سال را معرفی کنیم.

کد خبر 490661

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار