یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۸
۰ نفر

مرضیه برومند در پی فقدان گلزار محمدی گفت: اگرچه یکی از بهترین و خو.ش قلب‌ترین هنرمندان عرصه تئاتر عروسکی را از دست دادیم، اما با ادامه دادن جشنواره مبارک، روح او را خشنود می‌سازیم.

مرضیه برومند گلزار محمدی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، این هنرمند باسابقه تئاتر، سینما ادامه داد: امیدوار بودم دبیری جشنواره نمایش عروسکی تهران ـ مبارک به تقویت روح و روان گلزار کمک کند تا او بتواند بیماری خود را به سلامت از سر بگذراند که متاسفانه چنین نشد و ما یکی از مهربان‌ترین و خوش‌قلب‌ترین هنرمندان تئاتر عروسکی را از دست دادیم.

او ابراز امیدواری کرد مسئولان اداره کل هنرهای نمایشی زودتر فکری به حال جشنواره نمایش عروسکی بکنند و دبیر دیگری برای این رویداد مهم انتخاب شود تا این جشنواره همچون دوره‌های پیشین راه خود را با قدرت ادامه دهد و به این ترتیب روح گلزار محمدی هم شاد شود.

برومند که در سه دوره گذشته جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران ـ مبارک، دبیری این جشنواره را بر عهده داشته است، با ابراز تاسف از گسترش ویروس کرونا در کشورهای گوناگون گفت: امیدوارم این ویروس هر چه زودتر دست از سر جهان و جهانیان بردارد و زندگی به روال عادی بازگردد و آرامش حکم‌فرما شود. در حال حاضر که نمی‌توان برگزاری هیچ برنامه‌ای را در تقویم خود پیش‌بینی کرد و مشخص نیست آیا جشنواره نمایش عروسکی می‌تواند در تاریخ اعلام‌شده قبلی ـ مردادماه ـ برگزار شود یا نه، ولی امیدوارم این ویروس زودتر ریشه‌کن شود و آرامش به کره زمین بازگردد.

گلزار محمدی، هنرمند تئاتر و تئاتر عروسکی متولد سال ۱۳۵۶ بود که مدتی با بیماری سرطان مبارزه کرد. او در چند ماه گذشته به عنوان دبیر جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران ـ مبارک مشغول به کار بود که به دلیل حاد شدن بیماری‌اش در بیمارستان بستری شد و در چند روز اخیر به تشخیص پزشکان با آمبولانس به خانه پدری‌اش در سنندج منتقل شد. این هنرمند بامداد امروز ـ یکشنبه، ۱۸ اسفندماه ـ درگذشت و در شهر سنندج به خاک سپرده شد.

کد خبر 490421

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار تئاتر

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی