شهردار تهران صبح امروز یکشنبه ۴ اسفند ماه در تشریح آخرین وضعیت شهردار منطقه ۱۳ تهران که بخاطر بررسی ابتلا به کرونا بستری است، گفت: حال او بهتر است.

حناچي

به گزارش خبرنگار همشهری آنلاین، پیروز حناچی شهردار تهران امروز قبل از شروع جلسه شورای شهر تهران، در تشریح وضعیت شهردار منطقه ۱۳ تهران که بخاطر بررسی ابتلا به کرونا بستری است، گفت: بالاخره از چهار آزمایش، جواب سه آزمایش مثبت بوده است. در آخرین باری که با وی صحبت کردم صدایش خیلی بهتر شده است.

وی در پاسخ به اینکه موارد دیگری مشکوک به کرونا در میان مدیران شهرداری مشاهده شده است؟، اظهار کرد: خیلی از کسانی که مشکوک به آنفلوآنزای حاد هستند خود را مشکوک به کرونا می‌دانند.

شهردار تهران تاکید کرد: وقتی تعداد زیادی از مردم یک جا جمع می‌شوند احتمال انتقال بالاتر می‌رود بنابراین توصیه می‌شود مردم کمتر در محیط‌های شلوغ حاضر شوند. شهرداری تهران هم تلاش می‌کند تا شب‌ها به ضدعفونی این محیط‌ها اقدام کند تا اگر آلودگی هم وجود داشته باشد، منتشر نشود.

حناچی، اهتمام شهرداری تهران برای رعایت پروتکل‌های وزارت بهداشت را حداکثری دانست و از مکاتبه با وزارت بهداشت به منظور اعلام آمادگی جهت همکاری‌های لازم برای جلوگیری از شیوع کرونا خبر داد.

کد خبر 486097
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha