با نزدیک شدن به پایان سال، شبکه نمایش خانگی فصل جدیدی را آغاز می‌کند؛ سریال‌های «هم‌گناه»، «قورباغه» و «آقازاده» تازه‌ترین تولیدهای این رسانه هستند که به زودی وارد بازار می‌شوند.

شبکه نمایش خانگی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فیلم نیوز، بعد از پایان پخش «هیولا» و «نهنگ آبی» و در حالی که مخاطب در انتظار آغاز فصل دیگری در شبکه نمایش خانگی بود. «مانکن» و «کرگدن» سریال‌های تازه از راه رسیدند سریال‌هایی که اگرچه مخاطبان خاص خود را جامعه جوان در نظر گرفته بود اما خلاف پیش‌بینی‌ها، آن طور که باید انتظارات را برآورده نکردند.

هنوز مدت کمی از شروع این دو سریال نگذشته بود که «خوابزده» سیروس مقدم با تبلیغات میدانی قابل توجهی در سراسر شهر نمایش خود را آغاز کرد اما اسم سیروس مقدم هم نتوانست تحولی در شبکه نمایش خانگی به وجود آورد و با گذشت چند قسمت، هنوز ارتباط مخاطب با قصه خاص آن ساده و یکپارچه نیست.

سریال دیگر این روزها، عاشقانه‌ «دل» است که در ابتدای پخش با انتقادها و نظرات منفی مواجه بود که با توجه به اینکه یک مجموعه‌ طولانی ۴۰ قسمتی است و تا کنون بخش اندکی از روایت آن به تصویر کشیده شده، قضاوت درباره آن زود است.

پس از پایان پخش «مانکن» از هفته آینده قرار است «هم گناه» اولین سریال مصطفی کیایی وارد شبکه نمایش خانگی شود. حضور هنرمندان صاحب نام در لیست بازیگران این سریال و قصه اجتماعی متفاوت احتمال استقبال مخاطب را در به ذهن متبادر می‌سازد. حضور هدیه تهرانی و اولین همکاری پرویزپرستویی با شبکه نمایش خانگی، نکته کنجکاوی برانگیز این سریال است. پیش‌بینی می‌شود «هم گناه» بتواند تحول مهمی در وضعیت شبکه نمایش خانگی در روزهای پایانی سال ۹۸ ایجاد کند.

۲ سریال پرسر و صدای دیگر هم از سال نو وارد رقابت می‌شوند. «قورباغه» به کارگردانی هومن سیدی و با بازی نوید محمد زاده و سحر دولتشاهی و صابر ابر از مهم‌ترین تولیدات شبکه نمایش خانگی در چند سال اخیر است که اواسط بهار ۹۹ توزیع می‌شود. هومن سیدی پس از کسب موفقیت‌ برای «مغزهای کوچک زنگ زده»، اولین سریالش را سال گذشته جلوی دوربین برد. او با وسواس زیادی این سریال را ساخته و سریالش از فضای منحصر به فردی برخوردار است.

سریال «آقازاده» به کارگردانی بهرنگ توفیقی هم بهار سال آینده وارد بازار می‌شود. داستان جسورانه و حضور امین حیایی، امیر آقایی، مهدی سلطانی، سینا مهراد و نیکی کریمی شاید بتواند به موفقیت این مجموعه در شبکه نمایش خانگی کمک زیادی کند.

کد خبر 485208

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار