مجموع نظرات: ۰
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶
۰ نفر

محمد فیلی بازیگر سریال «روزی روزگاری» درباره سختی‌های نقشی که در فیلم «خروج» ابراهیم حاتمی‌کیا داشته و تصادف با تراکتور توضیح داد.

محمد فیلی

به گزارش همشهری آنلاین، محمد فیلی بازیگر فیلم سینمایی خروج درباره سختی‌های تولید فیلم سینمایی خروج گفت: سختی اصلی پروژه برای ما جاده ای بودن اثر بود و اینکه ما در سرما و گرما پشت تراکتور بودیم و کل فیلم در چنین حال و هوایی گذشت. طی روزهای فیلمبرداری خروج سرما و گرمای شدیدی را تحمل کردیم.

فیلی درباره تجربه بازی با تراکتور در خروج اضافه کرد: به شخصه سختی بسیار زیادی را تحمل کردم، تراکتوری که من می راندم ۷۰ ساله بود و مهار هم نمی‌شد و گاهی از دستم در می‌رفت، حتی یکبار طی یک حادثه تراکتور من با تراکتور جهانگیر الماسی تصادف کرد و از آن بالا رفت.

وی در مورد بازی فرامرز قریبیان در این فیلم اضافه کرد: فرامرز قریبیان بزرگ همه ما در بازیگری است و بازی در کنار وی برای من بی‌نهایت لذتبخش بود، اگر من در هیات داوران جشنواره فیلم فجر بودم سیمرغ جشنواره را به فرامرز قریبیان می‌دادم.

بازیگر فیلم «روزی روزگاری» درباره همکاری با ابراهیم حاتمی‌کیا بیان کرد: ابراهیم حاتمی‌کیا کارش را کاملا بلد است، سر صحنه بسیار جدی است و می داند که در هر لحظه از فیلمش چه می‌خواهد.

کد خبر 485264

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار