دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
۰ نفر

پیش‌اطلاعیه سازمان حج و زیارت با عنوان فراخوان دارندگان قبوض حج تمتع سال ۱۳۹۹ با ذکر موارد مهمی برای شرکت در مراسم حج تمتع سال آینده و تعیین اولویت‌ها منتشر شد.

همشهری

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از میزان، پیش‌اطلاعیه سازمان حج و زیارت در خصوص فراخوان دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج تمتع سال ۱۳۹۹ منتشر شد.

در اطلاعیه سازمان حج و زیارت آمده است: مقدمات برگزاری مراسم حج تمتع سال ۱۳۹۹ فراهم شده و سازمان حج و زیارت برای حضور حجاج عزیز کشورمان در این مراسم عبادی و سیاسی برنامه‌ریزی لازم را در دستور کار دارد. لذا به اطلاع دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری علی‌الحساب حج تمتع تا ۱۵ اردیبهشت ۸۶ (سپرده‌گذاری در یکی از شعب بانک ملی ایران) می‌رساند، چنانچه تاکنون اقدام به به‌روزرسانی و تکمیل اطلاعات خود ننموده‌اند، ضروری است با مراجعه به سامانه http://reserve.haj.ir در این خصوص اقدام و کد پیگیری دریافت نمایند.
سازمان حج و زیارت در ادامه این اطلاعیه آورده است: ضمنا زمان‌بندی و نحوه مراجعه اولویت‌های فوق‌الذکر (در قالب اولویت‌های اصلی و ذخیره) و اسامی و مشخصات کاروان‌ها برای انتخاب و ثبت‌نام در دهه اول اسفند سال جاری اعلام خواهد شد. بدیهی است، در صورت عدم انتخاب و ثبت‌نام در کاروان‌ها توسط مشمولین تشرف در زمان‌بندی اعلام‌شده، سازمان اولویت‌های ذخیره (اولویت‌های از نیمه اول اردیبهشت ۱۳۸۶ به بعد) را به صورت روزشمار فراخوان خواهد نمود.

اطلاعیه مذکور تاکید کرده است: مجددا یادآوری و تاکید می‌نماید کلیه دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری علی‌الحساب حج تمتع با مراجعه به سامانه نسبت به تکمیل و به‌روزرسانی اطلاعات خود اقدام نمایند. ضمنا سایر جزئیات تکمیلی در این خصوص در اطلاعیه‌های بعدی سازمان به اطلاع واجدین شرایط خواهد رسید.

کد خبر 484870

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

وبگردی

اخبار بازار و کسب و کار