با گذشت یک سال از افتتاح تنها مجموعه شهربانوی منطقه ۴، درهای سینما، سالن‌های ورزشی و استخر این مجموعه به روی بانوان بسته و تنها واحدهای تجاری آن فعال است.

شهربانو

 همشهری آنلاین/ پریسا نوری: بهمن ماه سال گذشته بود که تنها مجموعه شهربانوی منطقه ۴ با هدف افزایش سرانه تفریحی، فرهنگی و ورزشی بانوان‌ در مجتمع یاس شرق واقع در محله گلشن افتتاح شد، اما پس از گذشت یک سال، فقط بخش تجاری مجموعه در طبقه همکف و اول فعال است و بخش‌های فرهنگی، ورزشی و تفریحی این مجموعه که در طبقات دوم تا چهارم جانمایی شده، هنوز به بهره‌برداری نرسیده‌ است.
«ناهید برغمدی» از ساکنان خیابان زهدی در این باره می‌گوید: «سال گذشته در ایام دهه فجر، اینجا را با حضور مسئولان افتتاح کردند و گفتند به زودی سینما، سالن ورزشی و استخر ویژه بانوان راه‌اندازی می‌شود، اما با گذشت یک سال هر بار که مراجعه می‌کنیم، می‌گویند هنوز راه‌اندازی نشده، فقط  در طبقه اول و همکف فروشگاه و مغازه است دایر است، ولی از امکانات فرهنگی و ورزشی و تفریحی بانوان هیچ خبری نیست! »
«زهرا فرهودی» یکی دیگر از بانوان ساکن محله هم با گلایه از تاخیر طولانی مدت در بهره‌برداری از این مجموعه می‌گوید: «با ساخت این مجتمع بزرگ، خوشحال شدیم که امکانات فرهنگی و تفریحی ویژه بانوان در محله ایجاد می‌شود، اما فقط ترافیک خیابان زهدی و طبعا دردسر اهالی و ساکنان محله بیشتر از گذشته شده و بانوان هنوز سهمی از امکانات اینجا ندارند! »

تا ۱۵ اسفند صبر کنید!

گلایه شهروندان از تاخیر در بهره‌برداری تنها مرکز ویژه بانوان منطقه ۴ را با «حدیثه رفیعی» مدیر اداره بانوان منطقه درمیان می‌گذاریم. رفیعی مشکلات برق‌رسانی به مجموعه را دلیل تاخیر بهره‌برداری از مجموعه دانسته و می‌گوید: «با جلسات متعدد و نامه‌نگاری‌هایی که با مسئولان اداره برق داشتیم، موفق شدیم مشکل برق مجموعه را رفع کنیم و به شهروندان قول می‌دهیم درهای سینما، سالن‌های ورزشی و استخر این مجموعه حداکثر تا ۱۵ اسفند به روی بانوان باز ‌شود.»

کد خبر 483956

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =