یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰
۰ نفر

دبیرخانه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر نسخه‌ای از فیلم سینمایی «عنکبوت» به کارگردانی ابراهیم ایرج‌زاد را تحویل گرفته است.

عنکبوت

به گزارش همشهری آنلاین از چندی پیش خبرهایی از تمام نشدن مراحل تولید برخی از فیلم‌های حاضر در بخش سودای سیمرغ سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر به گوش می‌رسید و حالا زمزمه‌هایی از تلاش دبیرخانه برای جایگزین برخی از آثار به گوش می‌رسد.

دبیرخانه جشنواره فیلم فجر هم از همان زمان روزهای اعلام آثار این بخش، ۵ فیلم به ترتیب اولویت به‌نام «پسرکشی» به کارگردانی محمدهادی کریمی، «زنبور کارگر» به کارگردانی: افشین صادقی، «بی‌صدا حلزون» به کارگردانی بهرنگ دزفولی‌زاده، «عروسی مردم» به کارگردانی مجید توکلی و «عنکبوت» به کارگردان: ابراهیم ایرج‌زاد را به عنوان فیلم‌های رزرو معرفی کرد تا در صورت نرسیدن هر کدام از فیلم، این آثار جایگزینشان شود.

اما روز گذشته ۱۲ بهمن دبیرخانه جشنواره فیلم فجر نسخه‌ای از فیلم سینمایی «عنکبوت» به کارگردانی ابراهیم ایرج زاد را از صاحبان این اثر دریافت کرده است تا شائبه ورود این فیلم به بخش رقابت این دوره از جشنواره فیلم فجر جدی‌تر شود. این در حالی است که این فیلم در رتبه پنجم بخش فیلم‌های رزرو قرار داشته است.
 

کد خبر 481855

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سینما

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha