معاون پیشگیری از جرم دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد از تشکیل پرونده ویژه برای ۲ کاندیدای انتخاباتی مطرح گچساران و باشت خبر داد.

دادگاه

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایلنا،  سیدعیسی‌حسنی در نشست با نمایندگان رسانه‌ها در یاسوج گفت: متاسفانه در حوزه انتخابیه گچساران و باشت ۲ کاندیدای مطرح انتخاباتی تخلفات گسترده‌ای انجام داده‌اند که اکنون برای آنان پرونده قضایی تشکیل شده است.
 
وی با بیان اینکه چندی پیش در سخنرانی یکی از کاندیداهای انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه باشت، چهار نفر با اسلحه حضور داشتند، اظهار داشت: از این چهار نفر ۲ نفر بازداشت و ۲ نفر اکنون فراری هستند.
 
معاون پیشگیری از جرم دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: شک نکنید دستگاه قضایی با این متخلفان به شدت برخورد قضایی انجام می دهد و افراد بازداشت شده تا پایان انتخابات آزاد نمی‌شوند.
 
حسنی با اشاره به ارسال برخی از تصاویر در فضای مجازی از میتینگ انتخاباتی روز گذشته در شهرستان باشت ادامه داد: چهار نفر دیگر با اسلحه در فضای مجازی تصویر گذاشته‌اند اما صورت خود را با فتوشاپ پنهان کرده‌اند.
 
معاون پیشگیری از جرم دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که پرونده کیفری برای اسلحه به دستان متینگ انتخاباتی روز گذشته باشت تشکیل شده و دلیلی ندارد از اسلحه در انتخابات استفاده شود.
 
حسنی گفت: در حوزه انتخابیه گچساران و باشت ۲ کاندیدای مطرح با هم رقابت در قربانی کردن حیوانات کرده اند و در این ارتباط هم رقابت شدیدی با هم گذاشته اند.
 
معاون پیشگیری از جرم دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد از صدور اخطار تلفنی، حضوری و کتبی به ۱۶ نفر از مدیران استان در بحث جانبداری در انتخابات هم خبرداد.
 
حسنی افزود: برخی از مدیران ما در فضای مجازی در حمایت از برخی از کاندیداهای انتخاباتی تصاویری را منتشر که به آنان هم تذکر داده شده است.
 
وی تاکید کرد که هیچ کارمندی از کارمندان دستگاه قضایی حق جانبداری از کاندیداهای انتخاباتی ندارد و اگر کسی این کار را کند بدون شک باید منتظر عواقب آن باشد.

کد خبر 473557

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سیاست داخلی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha