مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از ارائه وام دوچرخه به تهرانی‌ها تا پایان دی ماه خبر داد و گفت: مذاکرات با شرکت بیدود تا کنون بی‌نتیجه مانده‌ است.

مسير دوچرخه سواري

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، یوسف حجت مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در مورد ارائه وام دوچرخه به مردم تهران، گفت: حدود ۹۹ درصد از مراحل این موضوع انجام شده و احتمالا در دی‌ ماه این وام‌ها با اولویت به کسانی که شاغل هستند یا دانشجو و همچنین از طرح ترافیک بهره‌مند نشده‌اند، ارائه خواهد شد.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران همچنین درباره سرانجام دوچرخه‌های نارنجی پایتخت، اظهار داشت: تاکنون چندین جلسه با شرکت بیدود داشته‌ایم ولی هنوز نتیجه‌ای در این زمینه حاصل نشده است.

وی با بیان اینکه شرکت بیدود اعلام کرده فعالیت دوچرخه‌های نارنجی برای این شرکت مقرون به صرفه نیست، گفت: این شرکت از شهرداری درخواست همکاری و کمک داشته تا بتواند به فعالیت‌ خود ادامه دهد و ما در حال بررسی این موضوع هستیم.

حجت تصریح کرد: شرکت بیدود معتقد است که حدود ۸۰ درصد هزینه‌های دوچرخه را شهرداری و ۲۰ درصد آن را شرکت مربوطه باید پرداخت کند در حالی که این موضوع برای شهرداری امکانپذیر نیست و بعید می‌دانم نتیجه‌ای نیز در این راستا حاصل شود.

وی گفت: موضوع خرید سهام از شرکت بیدود مطرح نبوده و این موضوع صحت ندارد.

کد خبر 469902

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =