لیونل مسی با زدن سه گل در بازی بارسلونا در برابر مایورکا که ۵ بر ۲ به نفع بارسلونا تمام شد، به سی‌وپنجمین هتریک (سه گل در یک بازی) خود رسید و یک رکورد دیگر کریستین رونالدو را شکست.

BARCELONA MALLORCA

هتریک لیونل مسی در این بازی سی‌وپنجمین «سه‌گل در یک بازی» او در دوران حرفه‌ای‌اش بود که به جز ۱۸ تای آنها بقیه‌شان در لالیگا به ثمر رسیده است.

رونالدو قبلا با ۳۴ هتریک با تیمش رئال مادرید این رکورد را در دست داشت. این دومین رکوردی است که این هفته مهاجم آرژانتینی بارسلونا می‌شکند. او این هفته برای ششمین بار برنده توپ طلا (بالون دور) شد و رکورد پنج بار برنده شدن رونالدو را که اکنون در تیم یوونتوس بازی می‌کند، شکست.

گل اول بارسلونا را آنتوان گریزمن در دقیقه ۷ بازی زد. لیونل مسی در دقیقه ۱۶ بازی حمله‌ای در طرف راست پشت محوط جریمه شروع کرد و یک پاسکاری عالی با هم تیمی‌هایش انجام داد. بعد از فاصله ۲۵ متری با شوتی قوی توپ را به گوشه بالای دروازه مایورکا فرستاد. دومین گل مسی هم به همین طریق از پشت محوطه ۱۸ قدم با شوت او با پای چپ به ثمر رسید. لوئیس سوارر در دقیقه ۴۳ بازی با حرکتی زیبا توپ را با پشت پا از پشت محوطه ۹ قدم به درون دروازه فرستاد و بالاخره مسی هت‌تریکش را هفت دقیقه مانده به پایان بازی با پاسی از سوارز تکمیل کرد و گل پنجم بارسلونا را زد.

دقایق شاخص از جمله گل‌های بازی بارسلونا و مایورکا را می‌توانید در فیلم ببینید.

کد خبر 468733

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار