مجموع نظرات: ۰
چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۸
۰ نفر

نخستین همایش ملی بهره‌وری در مدیریت شهری صبح چهارشنبه ششم آذرماه با حضور مرتضی الویری، رئیس شورای عالی استان‌ها در مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن افتتاح شد.

همايش بهره‌وري در مديريت شهري

به گزارش خبرنگار همشهری آنلاین، همایش ملی بهره‌وری در مدیریت شهری به همت شرکت خدمات اداری شهرداری تهران با سیاستگذاری شورای عالی استان‌ها، سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، دبیرخانه مجمع کلانشهرها، سازمان ملی بهره‌وری و اتاق بازرگانی ایران در مرکز همایش‌های رایزن آغاز به کار کرد. شهرداران و مدیران شهرداری‌ها و اعضای شوراهای اسلامی شهر از سراسر ایران، استادان دانشگاه و کارشناسان و نمایندگان تشکل‌های غیردولتی در همایش حضور دارند.

سیدمصطفی قاضی‌زاده هاشمی، مدیر عامل شرکت خدمات اداری شهر در آیین افتتاحیه این همایش با اشاره به تاثیر بهره‌وری در مدیریت شهری در ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات، گفت: این همایش در دو محور اصلی بهره‌وری در مدیریت منابع انسانی و بهره‌وری در اقتصاد شهری و روستایی در حال برگزاری است.

وی از ارسال ١٠٠ مقاله و تجربه به دبیرخانه همایش بهره‌وری در مدیریت شهری خبر داد و گفت: بیشترین آثار مربوط به تهران، اصفهان و شیراز است و مقاله‌های برگزیده در این همایش معرفی می‌شوند.

کد خبر 465872

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار