کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از پنج‌شنبه هفتم آذر سامانه جدید بارشی وارد این استان می‌شود.

بارش

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، پیام مساعدی سه‌شنبه ۵ آذر افزود: بررسی نقشه‌های هواشناسی همچنین نشان می‌دهد طی ساعت‌هایی از وقت امروز علاوه بر افزایش پوشش ابر، احتمال وقوع بارش پراکنده باران گاهی همراه با رعد و برق در برخی نقاط استان به خصوص بر روی دریا دور از انتظار نیست.

وی بیان کرد: پیش بینی می‌شود فردا وضعیت جوی و دریایی استان بوشهر به نسبت آرام باشد اما از روز پنجشنبه با نفوذ سیستم ناپایدار جو به جنوب غرب ایران، شرایط برای وقوع وزش باد، رگبار باران و رعدوبرق بر روی دریا وجود دارد.

مساعدی افزود: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر کمی تا قسمتی ابری همراه با وزش ملایم باد و طی ساعت‌هایی از وقت امروز گاهی با افزایش ابر پیش‌بینی شده است.

وی عنوان کرد: در این مدت در برخی نقاط بویژه بر روی دریا همراه با بارش پراکنده باران و رعد و برق و از فردا با کاهش ابر پیش‌ بینی می‌شود.

مساعدی ادامه داد: در ۲۴ ساعت آینده جهت وزش باد متغیر و به طور غالب شمال غربی تا شمال شرقی با سرعت هشت تا ۲۸ کیلومتر در ساعت و طی امروز تا اوایل شب به طور لحظه‌ای تا ۳۸ کیلومتر در ساعت پیش‌بینی شده است.

وی گفت: در این مدت ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر و طی امروز تا اوایل شب در هنگام وزش باد گاهی تا ۱۲۰ سانتیمتر پیش‌بینی می‌شود.

مساعدی افزود: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت ۲:۵۲ بامداد، مد اول ساعت ۰۹:۰۶، جزر دوم ساعت ۱۳:۴۷ و مد دوم دریا ساعت ۲۰:۱۵ خواهد بود.

کد خبر 465738

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =

دیدگاه خوانندگان