رئیس پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری یکی از عاملان اغتشاشات اخیر تهران در فضای مجازی خبر داد.

اینستاگرام

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ رسول محبت با اعلام این خبر اظهار کرد: تعدادی از معاندان نظام در داخل و خارج از کشور با استفاده از ظرفیت فضای مجازی سعی در به انحراف کشاندن اعتراضات و مطالبات قانونی مردم را داشتند و با انتشار پست‌های تحریک‌آمیز، شهروندان را به اغتشاش و بی‌نظمی در سطح جامعه ترغیب می‌کردند.

رئیس پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی پایتخت بیان کرد: با اشراف اطلاعاتی و رصد شبانه‌روزی، ماموران پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی توانستند یک تن از عاملان و محرکان مردم به اغتشاش را در فضای مجازی شناسایی کنند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: این فرد با انتشار فراخوان در شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام، مبنی بر شرکت در تجمعات و خاموش کردن خودروها در خیابان، سعی در ایجاد بلوا و به انحراف کشاندن تجمعات قانونی مردم را داشت که با هوشیاری پلیس شناسایی شد.

سرهنگ محبت تصریح کرد: پس از شناسایی مخفیگاه متهم در حوالی خیابان خاوران، تیمی از مأموران پلیس امنیت عمومی وارد عمل شده و موفق شدند در بامداد امروز پنجم آذر ماه وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند و برای ادامه تحقیقات به پایگاه هفتم این پلیس انتقال دهند.

رئیس پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی پایتخت در پایان با اشاره به این که متهم به مراجع قضایی تحویل داده شد، از حمایت و همکاری خوب مردم با پلیس قدردانی کرد و از شهروندان خواست برای شناسایی و دستگیری اغتشاشگران، گزارش‌های خود را از طریق سامانه ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.

کد خبر 465713

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =