سازمان هواشناسی اعلام کرد امروز ۲۶ آبان ماه در تهران بارش نداریم اما استان‌های نواحی مرکز و جنوب کشور شاهد بارندگی هستند.

برف

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: بر اساس پیش‌بینی‌های این سازمان، بارش‌ها امروز در مناطق مرکزی و جنوبی کشور ادامه دارد و مشخصا در استان‌های اصفهان، مرکزی، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر و خوزستان شاهد بارش باران و برف خواهیم بود.

صادق ضائیان افزود: بر اساس پیش‌بینی‌ها، بارش‌های عمدتا حجیم در کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، بوشهر، بخش‌هایی از استان فارس و بخش‌هایی از خوزستان به ویژه در شرق و جنوب استان اتفاق می‌افتد.

وی ادامه داد: فردا نیز در همین نواحی شدت بارش‌ها پیش‌بینی شده، اگر چه بارش‌ها هم اکنون نیز به شکل برف در استان مرکزی، اصفهان و دیگر استان‌های نواحی مرکز کشور ادامه دارد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اعلام کرد: امروز در تهران شاهد بارش خاصی نخواهیم بود اما فردا بارش برف عمدتا در بعد از ظهر در پایتخت رخ خواهد داد، اگر چه ممکن است شاهد بارش برف از صبح فردا در تهران باشیم اما عمده بارش برف در تهران در بعد از ظهر خواهد بود.

کد خبر 463616

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =