مشاور و مدیرکل دفتر شهردار تهران از حضور ۵۰۰ نیروی سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران به مناطق ۱، ۲، ۳ و ۵ برای برف‌روبی درختان و جلوگیری از شکسته شدن شاخه‌ها خبر داد.

برف‌روبی درختان

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از شهرنوشت، مصطفی کاظمی در حاشیه حضور در منطقه یک شهرداری تهران، با اشاره به وضعیت برف‌روبی و ترافیک معابر، گفت: وضعیت ترافیک معابر در منطقه یک از نظر تردد و برف‌روبی نسبت به صبح بسیار بهتر شده و مشکل حادی وجود ندارد. در حال حاضر برف‌ها به حاشیه خیابان رانده شده‌اند و خودروها امکان تردد دارند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر مشکل خاصی از حیث تردد در معابر اصلی منطقه یک وجود ندارد اما معابر فرعی با مشکلاتی روبه‌رو هستند که حتما در ساعات آتی برطرف خواهد شد، ادامه داد: بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، بارش‌ها تا ساعت ۱۶ ادامه خواهد داشت. از این رو از شهروندان می‌خواهیم از ترددهای غیرضرور اجتناب کنند و نهایت همکاری را با نیروهای شهرداری تهران داشته باشند.

کاظمی با اشاره به وضعیت کلی ترافیک در معابر تهران، با بیان اینکه آنگونه که دوربین‌ها نشان می‌دهند در حال حاضر در معابر اصلی پایتخت ترافیک حادی نداریم، گفت: هم اکنون تمامی شهرداران مناطق در تهران در حالت آماده‌باش هستند و از هر یک از مناطق ۲۰، ۱۹، ۱۸، ۱۷، ۱۰، ۱۲ و ۱۴ حدود ۱۵۰ نیرو به مناطق ۱، ۲، ۳ و ۵ اعزام شده‌اند تا با انجام اقدامات لازم نسبت به برف‌روبی پیاده‌روها و معابر فرعی اقدام کنند تا شاهد یخ‌زدگی در ساعات آینده نباشیم.

وی همچنین از اعزام ۵۰۰ نیروی سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران برای برف‌روبی درختان و جلوگیری از شکستگی شاخه‌های درختان به مناطقی که بیشترین حجم برف را دارند، خبر داد و اضافه کرد: تمام تلاش شهرداری تهران این است تا با برف‌روبی از یخ‌زدگی معابر به طور کامل جلوگیری شود.

کد خبر 463529
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار شهری

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha