رئیس شورای اسلامی شهر تهران از الزام شهرداری تهران به ارائه لایحه بودجه ۹۹ حداکثر تا ۱۵ دی‌ماه به شورای شهر خبر داد.

محسن هاشمي

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از شهرنوشت، محسن هاشمی روز یکشنبه ۱۹ آبان ماه پیش از آغاز صد و هفتاد و پنجمین جلسه شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران، درباره جلسه صبح امروز هم‌اندیشی اعضای شورای شهر تهران با شهردار تهران، گفت: دکتر حناچی شهردار تهران یک جلسه هم‌اندیشی دارد که هر دو هفته یک بار برگزار می‌شود و دو ساعت به طول می‌انجامد. در جلسه امروز مواردی در خصوص‌ معاونت برنامه‌ریزی شهرداری مطرح شد و اعلام کردیم توقع این است که این معاونت فعال‌تر شود.

هاشمی تاکید کرد: معاونت برنامه‌ریزی شهرداری تهران باید اصلاحیه بودجه ۹۸ را ارایه می‌داد که این اتفاق نیفتاده است.

وی با بیان اینکه سقف بودجه از ۱۹ هزار میلیارد تومان باید به سمت ۲۵ هزار میلیارد برود که این امر با ارائه اصلاحیه ممکن است، عنوان کرد: بحث بودجه ۹۹ هم در این جلسه مطرح شد که باید حداکثر تا ۱۵ دی ماه لایحه بودجه داده شود تا در مورد خط مشی‌های آن صحبت شود.

 هاشمی گفت: همچنین از درون برنامه سوم توسعه شهر تهران باید یک برنامه دقیق عملیاتی و تحقق‌پذیر استخراج کنیم که مورد توافق طرفین باشد.

رییس شورای اسلامی شهر تهران عنوان کرد: در باقی جلسه هم برخی از اعضای شورای شهر تهران مواردی را به شهردار تهران گفتند و در رابطه با انتصابات هم صحبت‌هایی مطرح شد.

کد خبر 462370

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

دیدگاه خوانندگان