رابعه تیموری ـ خبرنگار: معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه۱۷ برای شهروندان مسابقه کتابخوانی برگزار می‌کند.

برگزاری مسابقه کتابخوانی

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار منطقه۱۷ با اعلام این خبر گفت: «این مسابقه همزمان با هفته کتابخوانی و برای‌ ترویج فرهنگ مطالعه برای شهروندان منطقه برگزار می‌شود و جوایز نقدی به ارزش۳، ۵ و۱۰میلیون ریال برای برگزیدگان اول تا سوم مسابقه در نظر گرفته شده است.»

به گفته «بابک حقیقی‌راد» کتاب «هنر رزم» اثر «سون جو» نویسنده اهل جمهوری خلق چین به‌عنوان منبع مسابقه مشخص شده و پرسش‌های آزمون به‌صورت چهارگزینه‌ای طراحی شده است.

او درباره دلیل انتخاب این اثر می‌گوید: «هنر رزم شرح خاطرات و تجربیات یکی از فرماندهان جنگی جمهوری خلق چین به نام سون جو است. از نگاه سون جو در فرهنگ هر ملت، شیوه‌ رزم نمایانگر نوع نگرش آن مردم به «دشواری‌ها» است و در قالب بیان خاطرات و تاکتیک‌های جنگی، راه‌حل‌هایی برای پیروزی بر مشکلات تجاری دنیای امروز بیان می‌کند.»

حقیقی‌راد می‌افزاید: «علاقه‌مندان تا ۲۰آبان فرصت دارند برای ثبت‌نام در ساعات اداری با شماره ۹۶۰۴۲۵۸۲ تماس بگیرند. آزمون به‌صورت حضوری برگزار می‌شود و مکان و روز برگزاری مسابقه به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.»

 برگزیدگان این مسابقه در همایش «همکاران اهل قلم» که در هفته کتاب و کتابخوانی با حضور اهالی قلم، نویسندگان و فعالان حوزه کتاب برگزارمی‌شود، تجلیل می‌شوند.

کد خبر 462278

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =