همشهری آنلاین: رئیس کلانتری ۱۵۲ خانی‌آبادنو از بازداشت اراذل و اوباشی خبر داد که اقدام به ضرب و جرح هفت شهروند و وارد کردن آسیب به ۹ خودرو در جنوب تهران کرده بودند.

نزاع گروهي

ایسنا نوشت: سرهنگ محمدحسین هاشمی درباره این خبر گفت: شب گذشته شماری از شهروندان از طریق تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از قدرت‌نمایی و عربده‌کشی تعدادی از اراذل و اوباش در منطقه دولتخواه خبر دادند و اعلام کردند این افراد در حال تخریب خودروهای پارک‌شده در کنار خیابان هستند.

وی با اشاره به اعزام تیم‌های ویژه کلانتری به محل گفت: با حضور ماموران در محل مشاهده شد تعدادی از اراذل و اوباش کم‌سن‌وسال که بین ۱۸ تا ۲۱ ساله بودند، با تجمع در خیابان و با استفاده از قمه، چماق، چکش و غیره به خودروهای شهروندان حمله می‌کنند و شیشه و آینه‌ها را می‌شکنند و خسارت‌های دیگری به آن‌ها وارد می‌کنند که بلافاصله اقدامات برای دستگیری این افراد آغاز شد و ماموران ۵ نفر از ایشان را دستگیر کردند.

رئیس کلانتری ۱۵۲ خانی‌آبادنو با اشاره به انتقال دستگیرشدگان به مقر پلیس و انجام بازجویی از آنان گفت: این افراد در اظهارات خود اعلام کردند ابتدا بر سر جای پارک خودرو با یکدیگر درگیر شدند و دقایقی بعد به درگیری‌شان خاتمه دادند؛ اما مدتی بعد دوباره یکی از طرفین برای انتقام‌جویی و قدرت‌نمایی درگیری را آغاز کرد که در پی آن نزاع شدت گرفته است.

سرهنگ هاشمی با بیان این که در جریان این درگیری به حدود ۹ خودرو آسیب وارد شد، گفت: ۷ نفر از شهروندان در محله دولتخواه نیز از سوی این افراد مورد ضرب و شتم و اصابت چاقو قرار گرفتند که دو نفرشان با اشاره به شدت آسیب‌دیدگی به بیمارستان منتقل شدند و مابقی خدمات سرپایی را در محل دریافت کردند.

وی در مورد این که آیا این افراد همدست‌های دیگری نیز داشتند، گفت: در تحقیقات مشخص شده است یکی از طرفین نزاع تعداد دیگری از اراذل و اوباش را در مرحله دوم درگیری به محل آورده است که تعدادی از آن‌ها محل را ترک کردند و متواری شدند اما تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری این افراد ادامه دارد.

رئیس کلانتری ۱۵۲ خانی‌آبادنو افزود: برای افراد دستگیرشده پرونده‌ای تشکیل شده و آنان پس از تکمیل مراحل رسیدگی، روانه دادسرا خواهند شد.

کد خبر 461482

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار