شنبه ۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۴
۰ نفر

همشهری آنلاین: معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان فارس گفت برادری در شهرستان کوه‌چنار، خواهر ۲۹ ساله خود را حلق‌آویز کرد.

طناب دار

خراسان نوشت: سرهنگ کاووس محمدی اعلام کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر حلق‌آویز شدن دختری در قائمیه، ماموران برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند. وی افزود: خانواده متوفی در بازجویی اولیه اعلام کردند دخترشان به دلیل نامعلوم خود را به وسیله طناب به دار آویخته و فوت کرده است. 

معاون اجتماعی پلیس فارس با اشاره به این که با دستور مقام قضایی جسد دختر جوان به پزشکی قانونی انتقال یافت، اظهار کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی با تحقیقات فنی و تخصصی متوجه شدند متوفی توسط برادرش به دار آویخته شده است. 

این مقام انتظامی ادامه داد: متعاقب آن کارآگاهان در یک عملیات ضربتی قاتل را در مخفیگاهش دستگیر کردند و متهم در بازجویی اقرار کرد به دلیل اختلاف خانوادگی دست به چنین اقدامی زده است. 

محمدی با بیان این که قاتل برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی و از آن طریق روانه زندان شد، به شهروندان توصیه کرد هنگام برخورد با مسائل و مشکلات خانوادگی، ضمن کنترل خشم از هرگونه خشونت خودداری کنند و برای حل آن به مراکز مشاوره دارای صلاحیت مراجعه کنند.

کد خبر 460410

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار