همشهری‌آنلاین: شماره تلفن ۴ رقمی ۱۵۳۰ برای تماس با ناوگان حمل متوفی به سازمان بهشت زهرا(س) برای سهولت دسترسی شهروندان تهرانی به خدمات سازمان بهشت زهرا(س) و همچنین پاسخ‌گویی آسان و سرعت عمل بیشتر در ارائه خدمات، اختصاص خواهد یافت و پایانه آمبولانس‌های داخل شهر تهران راه اندازی می‌شود.

بهشت زهرا

سعید خال، مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) در حاشیه بازدید از ترمینال آمبولانس‌های بهشت زهرا(س) در مرکز شهر تهران گفت: برای اولین بار در تاریخ ۵۰ ساله بهشت زهرا(س) و با همکاری انجام شده با وزارت ارتباطات با توجه به آمار بالای تماس شهروندان با سازمان بهشت زهرا(س) به منظور رفاه حال شهروندان انجام امور مربوط به حمل متوفی و تسریع در خدمات‌رسانی به شهروندان و سرعت عمل بیشتر این سازمان، شماره تلفن ۴ رقمی ۱۵۳۰ به ناوگان حمل متوفی سازمان بهشت زهرا(س) اختصاص یافت.

به گزارش ایسنا، او توضیح داد: با راه‌اندازی مجدد ترمینال آمبولانس‌های بهشت زهرا(س) در مرکز شهر تهران برای انتقال متوفی به سازمان بهشت زهرا(س) از سفرهای درون شهری بدون ضرورت جلوگیری و به طور میانگین حدود ۱.۵ ساعت در وقت صرفه‌جویی خواهد شد.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) تصریح کرد: تلفن ۴ رقمی ۱۵۳۰ قابلیت دسترسی از کلیه اپراتورهای تلفن های داخلی و تلفن همراه را بدون گرفتن کد دارد و پیش بینی می‌شود بهره برداری از این طرح موجب افزایش رضایت‌مندی و صرفه جویی زمان و سهولت در پاسخ‌گویی به شهروندان خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، سعید خال افزود: سازمان بهشت زهرا(س) تنها سازمان بدون تعطیلی کشور است که امر واجب کفایی شهروندان را انجام می دهد و سالانه ۶۰۰۰۰ نفر از اموات مسلمین شهر تهران را پذیرش می‌کند، که حدود ۴۰۰۰۰ نفر در این سازمان تدفین و ۲۰۰۰۰ نفر به شهرستان ها اعزام می‌شوند.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) در ادامه با اشاره به راه‌اندازی پایانه آمبولانس‌های بهشت زهرا(س) در مرکز شهر پس از چهار  سال گفت: به‌زودی پایانه آمبولانس های بهشت زهرا(س) در مرکز شهر تهران که چهار سال متوقف شده بود، با هدف کاهش سفرهای درون شهری و صرفه جویی در مصرف سوخت و انرژی مجددا راه‌اندازی خواهد شد.

کد خبر 451094

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =