همشهری آنلاین: درحالیکه مدت زمان زیادی به معرفی رسمی گلکسی نوت ۱۰ زمان باقی نمانده، شخصی با نام کاربری Mr_TechTalkTV در توئیتر، تصاویری را از اولین تجربه‌ی خود با این گوشی به اشتراک گذاشت.

سامسونگ

تصویر سمت چپ همان تصویری است که کاربر مذکور در صفحه‌ی توئیتر منتشر کرده و تصویر سمت راست نیز مربوط است به آنچه که اخیرا در رابطه با نوت ۱۰ شایعه شده بود. اینطور که به نظر می‌رسد، ظاهرا بخش پشتی نوت ۱۰ میزبان ۳ دوربین است که به صورت عمودی و در سمت چپ گوشی قرار گرفته‌اند. البته در شایعات بسیار زیادی به این نکته اشاره شده بود که مدل بزرگ‌تر نوت ۱۰ که نوت ۱۰ پلاس نامیده می‌شود، از ۴ دوربین بهره خواهد برد. بنابراین احتمال دارد همانند آنچه که در آنر ۲۰ شاهد بودیم، یک دوربین کوچک دیگر نیز در بخش پشتی این گوشی تعبیه شده باشد که وظیفه‌ی ثبت تصاویر ماکرو را برعهده داشته باشد.

درحال حاضر صحت یا عدم صحت این تصاویر تأیید نشده و سامسونگ نیز هیچ واکنشی در قبال این تصاویر نشان نداده است. اما به احتمال زیاد این تصاویر نمایانگر همان نوت ۱۰ هستند که قرار است ۱۶ مرداد ۹۸ شاهد معرفی آن باشیم، چرا که تقریبا اکثر خبرگزاری‌ها روی این طراحی و مشخصات اتفاق نظر دارند.

کد خبر 447306

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار