انجمن شاعران انقلاب اسلامی و دفاع‌مقدس «کنگره شعر چاووشی بیداران» را با هدف تبیین ارزش‌های انسانی و گفتمان انقلاب اسلامی در شعر برگزار می‌کند.

«کنگره شعر چاووشی بیداران»

به گزارش خبرنگار همشهری محله، موزه انقلاب اسلامی و دفاع‌مقدس سعی دارد تا نسل جدید و با نشاط انقلاب اسلامی را با کمک هنر والای شعر با تاریخ معاصر پر از حادثه این مرز و بوم آشنا کند. شاعران جوان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند. رصد و شناسایی آثار شاعران جوان از طریق «فراخوان» و بررسی مجموعه اشعار منتشر شده توسط تیم داوران (متشکل از اعضای انجمن شاعران انقلاب اسلامی و دفاع‌مقدس و استادان دانشگاه) انجام می‌شود.
انتظار و مهدویت، عدالت اجتماعی، آزاد اندیشی، انسجام و وحدت ملی، مردم‌سالاری دینی، استکبارستیزی، فرهنگ ایثار و شهادت، مبارزه با تجمل‌گرایی و عافیت‌طلبی، فرهنگ ایثار و شهادت، معنویت و خدا محوری، امید و خودباوری و رسالت زنان و جوانان از محورهای این جشنواره است. علاقه‌مندانی که قصد شرکت در این جشنواره را دارند باید کمتر از ۴۰ سال داشته باشند. سبک‌های مختلف شعر آزاد است و هر شاعر می‌تواند حداکثر ۳ اثر را به دبیرخانه ارسال کند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره ۸۸۶۵۷۰۱۴ تماس بگیرید.

کد خبر 443256

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =