همشهری‌آنلاین: مرکز دائمی پایش سلامت کارکنان و بازنشستگان شهرداری تهران عصر دوشنبه بیست و سوم اردیبهشت با حضور شهردار تهران افتتاح شد.

افتتاح مركز پايش سلامت روان توسط حناچي

به گزارش شهرنوشت، پیروز حناچی عصر دوشنبه در حاشیه افتتاح مرکز دائمی پایش سلامت کارکنان و بازنشستگان شهرداری تهران با حضور در جمع خبرنگاران گفت: دلیل راه اندازی این مرکز آن است که شغل تعدادی از همکاران ما در شهرداری تهران جزو مشاغل سخت محسوب می‌شود و به همین دلیل باید در معرض پایش مستمر قرار بگیرند. با افتتاح این مرکز فرصتی فراهم شد تا کارکنان و بازنشستگان شهرداری به طور مرتب مورد پایش سلامت قرار گیرند.

او در ادامه در پاسخ به سوالی درباره «طرح جامع مدیریت یکپارچه شهری» که در مجلس مطرح است، اظهار کرد: به هر صورت، این‌که مفاهیم مدیریتی بازبینی و مفاهیمی متناسب با شرایط امروز تعریف شوند اقدام درستی است، اما این کار باید با هماهنگی دولت انجام شود چراکه تبعات و بار مالی زیادی به همراه دارد. به طور کلی، لوایح زیربنایی ترجیحا باید از سوی دولت ارائه شوند.  

حناچی در پاسخ به این سوال که قرار بود نمایشگاه‌های پر مخاطب در تهران برگزار نشوند و این در حالی است که یک ماه دیگر نمایشگاه الکامپ در پایتخت برگزار می شود، گفت: در این زمینه مذاکراتی را با شرکت نمایشگاه‌ها شروع کرده‌ایم که در صورت به نتیجه رسیدن اعلام می‌کنیم. البته این مذاکرات به نمایشگاه الکامپ نمی‌رسد.

کد خبر 440300

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =